پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ , Monday 15 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17626
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  عنایتی: صدرصد نیم فصل تغییرات خواهیم داشت

  رضا عنایتی پس از شکست یک بر صفر مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: این برد را به حریف تبریک می گویم. ما هم خوب بازی کردیم و چندین فرصت گلزنی داشتیم.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سرمربی موقت تیم مشکی پوشان گفت: این برد را به حریف تبریک می گویم. ما هم خوب بازی کردیم و چندین فرصت گلزنی داشتیم.

  رضا عنایتی پس از شکست یک بر صفر مقابل پارس جنوبی جم در نشست خبری گفت: این برد را به حریف تبریک می گویم. ما هم خوب بازی کردیم و چندین فرصت گلزنی داشتیم.

  وی افزود: بازیکنان ما با دل و جان بازی کردند اما در نهایت دقیقه ۹۵ گل خوردیم و باختیم این فوتبال است و به حریف تبریک می گویم.

  عنایتی در مورد داوری مسابقه گفت: داوری سوت های ۵۰-۵۰ را به سود پارس جنوبی می گرفت. شعار هواداران پارس جنوبی در مورد داور روی او تاثیرگذار بود.

  سرمربی مشکی پوشان در مورد وقت کشی بازیکنان تیمش گفت: بازیکنان ما وقت کشی نمی کردند یکی دو بار بازیکن به زمین افتاد که دماغش شکست و دروازه بان ما هم ضربه خورد و به زمین افتاد ما ضد فوتبال بازی نکردیم. امده بودیم بازی خوبی انجام بدهیم.

  عنایتی در مورد تغییرات تیم مشکی پوشان در نیم فصل گفت: صدرصد تغییرات خواهیم داشت و بازیکنانی را حفظ می کنیم که بتوانند به تیم کمک کنند.

  وی در مورد اینکه انتخاب درستی کرده که در این تیم پرمشکل سرمربی شده گفت: من برای کمک به تیم شهرم وارد میدان شدم و مجبور بودم این کار را بکنم.

  عنایتی در مورد اینکه اسم تیمش بالاخره سیاه جامگان است یا مشکی پوشان اظهار داشت: شما هرچه می خواهید این تیم را صدا بزنید.!

  سرمربی مشکی پوشان درمورد هواداران پارس جنوبی و میزبانی این تیم گفت: پارس جنوبی هواداران خونگرمی دارد و میزبانی خوبی هم از ما انجام شد و هیچ مشکلی نداشتیم.

  وی در مورد گروه بندی ایران در جام جهانی گفت: گروه خوب و سختی داریم و نباید نا امید باشیم. بازیکنان تیم ملی باید تلاش کنند تا توانایی هایشان را به رخ بکشند.