پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ , Saturday 24 February 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 969
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ آذر, ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  واکنش شدید شیخ صفر قاسمی به یک انتصاب +طرح یک سوال+پاسخ

  صبح امروز رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر بدون حضور رسانه ها تغییر یافت.

  جلسه این تودیع و معارفه بدون حضور فرماندار رامسر و با حضور مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان مازندران و همراهانش صورت گرفت.

  «علی حسینی» جای خود را به «محتاج » داد.

  حسین محتاج پیش از این سمت سرپرست نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری نوشهر را بر عهده داشت.

  گفتنی است شیخ صفر قاسمی رئیس شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان رامسر با ارسال مطلبی به این موضوع شدیدا واکنش نشان داد.

  متن این پیامک بدین شرح است.

  به نام خدا

  با سلام و احترام

  انتصاب بی سر وصدای یک فرد غیر بومی با رزومه نا مشخص در سمت مسئول اداره میراث فرهنگی و گردشگری رامسر و حذف یک مدیر بومی وتوانمند و همراه با دولت با اغراض خاصی صورت گرفته و قطعا این انتصاب برای مدیرکل محترم میراث فرهنگی استان و امام جمعه محترم و فرماندار محترم شهرستان که بیشترین نقش را برای حذف مدیر محترم سابق داشتن و همینطور برای نماینده محترم مردم شریف منطقه در مجلس شورای اسلامی هزینه های سیاسی و اجتماعی فراوانی خواهد داشت .

  ضمن احترام به مقامات محترم دخیل در این انتصاب ، گلایه و اعتراض خود را به این تغییر به همه آقایان صدرالاشاره بویژه فرماندار محترم اعلام داشته وقطعا در نوع تعامل و همکاری خود با مسئولان ارشد شهرستانی واستانی تجدیدنظر خواهیم کرد.

  شیخ صفر قاسمی

  رییس شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر وامید شهرستان رامسر

  شایان ذکر است مهندس مهدی حلاجیان مدیر مسئول ساحل دریا با ارسال کامنتی خواستار پاسخگویی شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر وامید شهرستان رامسردر این خصوص شد

  « رییس شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر وامید شهرستان رامسر

  برای زمان انتخابات بود یا دایمی است؟

  این سمت انتخابی است یا انتصابی؟

  حکم این انتصاب یا انتخاب از طرف کیست ؟

  ایا این شورا اساسنامه یا مرامنامه دارد؟

  شرایط عضویت در آن چیست؟

  الان شیخ سخنگوست یا رییس ؟

  اعضای این شورا کیانند؟

  چرا برای انتخاب یک مدیر یا مسوول این شورا باید نظرش اجرا شود؟

  راستی پایان کار این شورا کجاست؟»

  شیخ صفر قاسمی نیز با ارسال متنی به این سوال پاسخ گفت:اعضای شورای مرکزی ستاد انتخاباتی رییس جمهور محترم برای اینکه نقش خودشان را بعنوان یک دیده بان و ناظر و مشاور امین حفظ نمایند بصورت خودجوش تشکیلاتی را با عنوان شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر و امید طراحی و راه اندازی نمودند.

  عمده ماموریت این تشکیلات غیر رسمی و خودجوش حفظ وتقویت شعار های انتخاباتی وگفتمان اعتدالی میباشد و قصد ورود در انتصابات را نداشته و ندارد مگر آنکه حقوق مردم شهرستان نادیده گرفته شود.

  نظرات و پیشنهادات این شورا که همان ستاد انتخاباتی سابق هست پس از شور و مشورت در جلسات ماهیانه شورا از سوی مسئول شورا که منتخب خود اعضای شورا است به نماینده عالی دولت در شهرستان منتقل میشود.وکار این شورا تا زمانی که دولت تدبیر و امید هست میتواند ادامه داشته باشد مگر آنکه اعضای شورا تصمیم دیگری بگیرند.

  لازم به ذکر است بیشترین دغدغه این شورا حمایت از سیاست های دولت تدبیر و امید و نقد از درون میباشد. و شورای راهبردی حامیان دولت تدبیر وامید شهرستان رامسر در کنار اقدامات مثبتی که داشته است دچار ضعف ها و اشکالات و اشتباهاتی هم بوده است که با همفکری دوستان عضو شورا و حامیان بیرون از شورا در رفع نواقص و اشکالات خواهیم کوشید.

  پژواک رامسر

  برچسب ها :