پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۲ , Sunday 10 December 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8932
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ دی, ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۱
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ورزشی > ویژه ها
 •   

  بلند قامتان رامسری افتخاری دیگر آفریدند:

  تیم والیبال نوجوانان بسیج رامسر قهرمان بازی های استانی شد+ تصاویر

  تیم والیبال نوجوانان بسیج شهرستان با پیروزی دوبریک مقابل بسیج بابل میزبان در دورنهایی مسابقات قهرمان استان شد.

  به گزارش نیمه پر، رضارانکوه احمدی مدیر تربیت بدنی سپاه رامسر در گفتگویی گفت: این مسابقات با شرکت ۱۴ تیم درسه  مرحله که مرحله اول ان به میزبانی رامسر و با حضور تیمهای رامسر، عباس آباد، نور و بابلسر برگزار شد که تیمهای نور و رامسر به مرحله بعد صعود کردند وسپس در مرحله بعدی  تیمهای رامسر، بابلسر الف و نکا به میزبانی بابلسر  به رقابت با یکدیگر پرداختند که تیمهای بابلسر و رامسر به مرحله پایانی راه یافتند.

  وی افزود: دور نهایی این بازیها بین تیمهای رامسر، نور، بابل و بابلسر الف برگزار شد که تیم رامسر در مرحله نیمه نهایی نور را با نتیجه دو بر صفر وسپس تیم بابل را با شکست داد و قهرمان مسابقات استانی شد.

  وی اظهار داشت: با قهرمانی دراین مسابقات جوانان رامسری نشان دادند که همیشه میتوانند باهمت تلاش مضاعف در تمامی عرصه ها بالاخص ورزش موفق و سربلند باشند.

  رانکوه احمدی درپایان از زحمات فرمانده محترم سپاه ناحیه رامسر جناب سرهنگ جعفری، زید یحیی نژاد مسئول والیبال بسیج رامسر، حسین آرمویی مربی تیم و از تلاش کلیه بازیکنان تیم و همکاری رئیس اداره ورزش وجوانان رامین جنتی تقدیر و تشکر کرد.

  زید یحیی نژاد مسئول والیبال بسیج رامسر نیز گفت: در آینده نزدیک والیبال رامسر به جایگاه واقعی خود دراستان با همت مسئولین، پیشکسوتان و ورزشکاران خواهد رسید و امیدواریم این روند روبه رشد با کمک مسئولین ادامه یابد.

  وی از برگزاری مسابقاتی به صورت کاپ آزاد در اردیبهشت ماه سال آینده در شهرستان رامسر با حضور بزرگان والیبال کشور نیز خبر داد.

  GFFDDD GGFFD KKJJ KKJJJJJ

  انتشار یافته: ۱
  1. سلام.درود و احسنت به این جوانان.با آرزوی سلامتی برای تک تکشون.فقط یه خواسته دارم.این جوونارو ولشون نکنید که سر از قلیون سراها در بیارن.ساده گفتم… حیفه بخدا.حالا که تربیت بدنیمون هیچ قدمی برنمیداره از سپاه محترم و همیشه درصحنه این خواسته رو به عنوان یه جوون رامسری دارموسلامت باشید خداقوت