پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ , Sunday 26 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 5600
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ تیر, ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  فراخوان طراحی میدان امام(ره) شهر جویبار

  به گزارش نیمه پر، به نقل از جویباران، شهرداری جویبار در نظر دارد به منظور بهسازی میدان امام خمینی(ره) جویبار و بهبود سیمای بصری و هویت بخشی به آن نسبت به برگزاری فراخوان طراحی المان و محوطه این میدان به عنوان اصلی ترین میدان این شهر، اقدام کند. به همین دلیل از کلیه هنرمندان، طراحان، […]

  به گزارش نیمه پر، به نقل از جویباران، شهرداری جویبار در نظر دارد به منظور بهسازی میدان امام خمینی(ره) جویبار و بهبود سیمای بصری و هویت بخشی به آن نسبت به برگزاری فراخوان طراحی المان و محوطه این میدان به عنوان اصلی ترین میدان این شهر، اقدام کند.

  به همین دلیل از کلیه هنرمندان، طراحان، مهندسین معمار و سایر علاقه مندان دعوت می‌شود تا با توجه به ویژگی‌های فرهنگی، مذهبی و تاریخی این شهر در این فراخوان بزرگ شرکت کنند.

  ملاک ارزیابی و ویژگی‌های طرح‌ها به شرح زیر است:

  ۱-خلاقیت و نگاه نو

  ۲-قابلیت ساخت و اجرا طرح

  ۳-توجه به زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی

  ۴-رعایت تناسب و ترکیب بندی مطلوب

  لازم به ذکر است، حقوق مالکیت معنوی آثار متعلق به شهرداری بوده و شهرداری اختیار استفاده از آثار و اجرای آن به هر نحو و مکانی دارد.

  همچنین گزینش نهایی داوری و آثار توسط کارشناسان عمران و زیباسازی شهرداری و کارشناسان و متخصصین مورد وثوق شهرداری جویبار خواهد بود.

  گفتنی است در صورت انتخاب شدن طرح، طراح مورد نظر با یک لوح سپاس و دو سکه بهار آزادی مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.

  آخرین مهلت آثار نیز از تاریخ ۹/۴/۱۳۹۴ لغایت ۲۳/۴/۱۳۹۴ است، که شرکت کنندگان در این فراخوان می‌توانند آثار خود را در قالب لوح فشرده و یا به صورت چاپ شده در ابعاد A4 و به صورت تمام رنگی به آدرس زیر ارسال کنند:

  نشانی: مازندران-شهرستان جویبار-شهرداری جویبار / کدپستی:۴۷۷۱۶۸۴۶۳۳ / تلفن‌ تماس: ۴۲۵۳۳۰۳۷-۰۱۱