پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ , Friday 1 March 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 3362
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ بهمن, ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  تصاویر/ خواسته‎ی پدر خلبان اردنی

  پدر خلبان اردنی که به دست داعش زنده زنده سوزانیده شد گفت: معاذ نماد وطن است و اگر انتقام خون معاذ را بگیرند در واقع انتقام این وطن را گرفته‌اند.

  به گزارش نیمه پر ، پدر «معاذ الکساسبه» خلبان اردنی که به دست گروه تروریستی داعش زنده زنده سوزانده شد از دولت اردن و ائتلاف بین المللی خواست مواضع این گروه را هدف حمله قرار دهند و آن را نابود کنند.

  «صافی الکساسبه» گفت: من صبر می‌کنم و از خدا کمک می‌گیرم. من از دولت اردن می‌خواهم انتقام خون معاذ را بگیرد. از دولت انتظار دارم و همانگونه که دولت اردن به ما وعده داده است امیدوارم خون معاذ پایمال نشود.

  وی افزود: پسر من، فرزند همه اردن بود. ما به صبر دستور داده شده‌ایم و من هم صبر خواهم کرد.

  الکساسبه افزود: معاذ نماد وطن است و اگر انتقام خون معاذ را بگیرند در واقع انتقام این وطن را گرفته‌اند. از دولت می‌خواهم این گروه جنایتکار را هدف حمله قرار دهد. این گروه هیچ بویی از انسانیت نبرده است.

  پدر خلبان اردنی اضافه کرد: به طور کلی از کشورهای عربی و ائتلاف بین المللی و جهان اسلام می‌خواهم که اگر وجهه اسلام این است، آن‌ها (داعش) وجهه اسلام را خدشه دار کرده‌اند. بنابراین باید این گروه جنایتکار را که بویی از انسانیت نبرده است و هیچ ارتباطی با اسلام ندارد، نابود کنند.

  صافی الکساسبه درباره اعدام دو نفر از اعضای گروه‌های تروریستی در اردن در پی اعلام کشته شدن معاذ الکساسبه گفت: این افراد جنایتکار بودند و نمی‌توان آن‌ها را با معاذ مقایسه کرد. خون معاذ گرانبها‌تر از ساجده الریشاوی و زیاد الکربولی است. باید انتقام خون او گرفته شود.

  پدر معاذ الکساسبه خاطر نشان کرد: من می‌خواهم هیچ یک از آن‌ها را زنده نگذارند. انتقام گرفتن از این گروه تروریستی باید فرا‌تر از اعدام کردن چند زندانی باشد. داعش باید نابود شود. این گروه با رفتارهای وحشیانه خود هیچ اهمیت و توجهی به قوانین انسانی و بین المللی ندارد./آ

  مرجع : ابنا