پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 14 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 2464
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ دی, ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۹
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده
 •   

  در راستای استفاده از ظرفیت رسانه ها و خبرنگاران:

  شورای هماهنگی اطلاع رسانی شهرستان رامسر تشکیل شد

  مسول روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری رامسر گفت:در راستای استفاده از ظرفیت رسانه ها و خبرنگاران درزمینه اطلاع رسانی و ایجاد تعامل و هماهنگی و با توجه به اینکه رامسر جزو مقاصد برتر گردشگری کشور است در قالب برگزاری انتخابات "شورای هماهنگی اطلاع رسانی "شهرستان رامسر با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  تشکیل شد.

  به گزارش نیمه پر، عباس احمدی ماچیانی افزود: در این شورا از ظرفیت رسانه ها در حوزه های مختلف از جمله صدا و سیما ،نشریات محلی ،خبرگزاری ها ،بانوان خبرنگار،خبرنگاران جوان ،فعالین سایت ها و فضاهای مجازی  استفاده شده است.

  وی اظهار داشت: شهرستان رامسر به لحاظ ظرفیت های ویژه گردشگری  و موقعیت خاص و منحصر بفرد و دارا بودن برندی جهانی، سالانه میزبان کنفرانس ها، همایش ها، سمینارها و رویدادهای خبری ملی و بین المللی است و در این راستا تلاش خبرنگاران شهرستان شایسته تقدیر است.

  وی افزود: خوشبختانه خبرنگاران شهرستان رامسر در غرب مازندران به لحاظ عملکرد ،تلاش های گستره خبری ،وفاق و همدلی نمونه و الگو می باشند.

  وی تصریح نمود: انتظار داریم با تشکیل این شورا و بهره مندی از نظرات یکایک خبرنگاران بتوانیم در عرصه اطلاع رسانی به موفقیت ها و دستاوردهای خوبی برسیم.

  وی در پایان گفت: پس از برگزاری انتخابات با حضور رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسماعیل غلامی (خبرنگار صدا و سیما) – علیرضا عبدی (پیشکسوت خبر و خبرنگار روزنامه پنجره نو) – محمدرضا بهرامی (سردبیر هفته نامه موج شمال) – پوریا جنت صادقی (فعال فضای مجازی و مدیر سایت خبری نیمه پر)، سهیلا محمدی ( خبرگزاری مهر) و موسی عطوفت شمسی (عکاس و خبرنگار دو هفته نامه ساحل دریا) به عنوان اعضای این شورا برگزیده شدند که مدت فعالیت این شورا یک سال و ابلاغ آن نیز توسط فرماندار شهرستان صادر می گردد.

  روابط عمومی و امور بین الملل فرمانداری شهرستان رامسر نیز به عنوان دبیر و هماهنگ کننده عضویت دارد.