پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۳ , Tuesday 28 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23910
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ فروردین, ۱۴۰۳ - ۰۶:۲۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  شهادت چهار نفر از کارکنان فراجا در چابهار راسک

  در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با، شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.

  سخنگوی پلیس با بیان پایان عائله گروگان‌گیری در چابهار گفت: چهار نفر از کارکنان انتظامی و مرزبانی فراجا در حوادث تروریستی چابهار و راسک به شهادت رسیدند.

  به گزارش رامسر نوین به نقل از  پایگاه پلیس، سردار سعید منتظرالمهدی در خصوص حوادث تروریستی شب گذشته (۱۵ فروردین) تا امروز که درگیری نیروهای پلیس با عوامل تروریستی ادامه داشت، افزود: در ساعات پایانی شب گذشته تعدادی از عوامل گروهکِ تروریستی جیش الظلم به اماکن انتظامی و دریابانی که محل خدمت رسانی عمومی به مردم محلی است حمله کرده که با، شجاعت و آمادگیِ رزمیِ بالایِ پلیس روبرو شدند.

  وی اظهار داشت: در حادثه‌ی تروریستی دریابانیِ چابهار هر سه تروریست خنثی و به هلاکت رسیدند، دو تروریست‌ در اقدامی دیگر به کلانتری ۱۱ چابهار حمله که پس از عدم موفقیت به آپارتمان های مسکونی و مجاور متعرض و اقدام به گروگان‌گیری نمودند که با حضور واحدِ تخصصی ِ رهاییِ گروگان پنج خانواده‌یِ دربند آزاد شدند

  با وجودِ حضور تیمِ تروریستی در منطقه مسکونی و پُر تراکمِ شهر چابهار، این افراد را در محاصره کامل قرار داده و زمین‌گیر کردند. خوشبختانه در این عملیات که با مشارکت فراجا و سپاه پاسداران انجام شد؛ گروگان‌ها در صحت و سلامت بوده و در این دو حادثه‌ سه تن از پرسنلِ سلحشور پلیس به شهادت رسیدند.

  به گفته وی همچنین یک نفر از کارکنان مرزبانی فراجا که در واقعه تروریستی شب گذشته راسک به همرزمانشان در سپاه یاری رسانده بودند نیز به فیض شهادت نائل آمدند. سخن پایانی با تروریستهایی است که شرم نکرده و به خانواده و مردم عادی تیراندازی می‌کنند؛ بدانند و عبرت بگیرند که خطِ ترور، جنایت و خرابکاری در بین مردم این سرزمین جایی نداشته و با شما تبهکاران هرگز هم رأی نخواهند شد