پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳ , Saturday 25 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23863
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ مرداد, ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  اعضای تشکل‌های سیاسی اساتید دانشگاه آزاد رامسر انتخاب شدند

  به گزارش رامسرنوین، با برگزاری انتخابات و با حضور رئیس، اعضای تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر انتخاب شدند. صبح امروز انتخابات تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور رئیس این واحد دانشگاهی و استادان در سالن کنفرانس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد […]

  به گزارش رامسرنوین، با برگزاری انتخابات و با حضور رئیس، اعضای تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر انتخاب شدند.

  صبح امروز انتخابات تشکل‌های اسلامی سیاسی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر با حضور رئیس این واحد دانشگاهی و استادان در سالن کنفرانس برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر، در جلسه مجمع عمومی و انتخابات تشکل مجمع اسلامی سیاسی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رامسر که اعضای هیأت علمی و هیئت رئیسه دانشگاه حضور داشتند، در ابتدا رئیس این واحد دانشگاهی در خصوص جایگاه تشکل اسلامی سیاسی استادان نکاتی را بیان کرد و بر اجرای مستمر فعالیت های علمی، سیاسی و فرهنگی مختلف در راستای منویات مقام معظم رهبری بر اهمیت تقویت و توسعه تشکل‌ها در دانشگاه تاکید نمود

  همت محمدنژاد در این جلسه تصریح کرد: تشکل های اسلامی سیاسی استادان در دانشگاه بایستی پویا باشد تا بتواند یک فضای همدلی و همفکری مناسب در محیط دانشگاه ایجاد نماید و استادان بتوانند حرفهای خود را در راستای فرامین نظام مقدس جمهوری اسلامی درسطح دانشگاه، شهرستان و استان به خوبی بیان کنند.

  در پایان انتخابات و پس از شمارش آراء محمد تقی یحیی پور، ابوصالح محمدشریفی (دبیر)، مهدی مشهدیان، هامون پورمیرزاآقا، آمارد افضلیان به عنوان اعضای شورای مرکزی و ابوذر امرانی و سید یاسر موسوی به عنوان اعضای علی البدل این تشکل انتخاب شدند.