پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ , Monday 17 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23820
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ فروردین, ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  اجرای طرح بزرگ شهر همدل در محله‌های مازندران

  رئیس قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی(ع) از عزم سراسری مردم ولایتمدار استان مازندران برای قربانی در هر محله در راستای یاری به نیازمندان در قالب طرح شهر همدل به جهت توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، حجت الاسلام میکائیل محمدپور در گفت و پو با خبرنگاران اظهار کرد: قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی (ع) ۱۰ شعبه در استان مازندران و یک شعبه در شهرستان زابل دارد که در بحران‌ها در سراسر کشور پای میدان بوده و در طول سال هم به مستضعفین خدمت می‌کند؛ این قرارگاه هر سال برای ولادت امام حسن کار مهم و ویژه‌ای را در نظر می‌گیرد.

  وی با اشاره به هم نامی قرارگاه جهادی با نام امام حسن مجتبی (ع) گفت: در سال جاری سعی کردیم با توجه به منویات رهبر انقلاب که بر اهدای قربانی به نیازمندان و رسیدگی به محله تأکید دارند، طرح هر محله یک قربانی را در نظر داشته باشیم؛ این طرح از شهرستان بابلسر آغاز شده و استانی شده است که همه شهرستان‌ها پای کار این طرح هستند.

  رئیس قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: همدلی مردمی با هر محله یک قربانی در سراسر استان مازندران را مسجد به مسجد را پیگیری کردیم که تا با همکاری ائمه جماعات، هیئات امناء مساجد و حسینیه ها، گروه های جهادی و خیریه‌ها ، هیئات مذهبی و قرآنی، دهیاران و دیگر عزیزانی که جزء ارکان مسجد و محله هستند، طرح بزرگ را انجام دهیم.
  حجت الاسلام محمدپور اظهار داشت: ۲۸ فروردین سال جاری  همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) در سراسر استان مازندران به نیت ظهور امام زمان (عج) حداقل  یک قربانی در همه ی محلات استان انجام خواهد شد؛ این طرح کاملا مردمی است و هر محله با توجه به ظرفیت خودش کمک‌های مردمی را جمع آوری می‌کنند و خود مردم با همدلی نیز کار ها را انجام داده و به نیازمندان همان محله تقدیم می‌کنند.

  وی افزود: همه عزیزان استانی پای کار هستند نماینده ولی فقیه در استان،  نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری،  نهاد‌هایی مانند‌ ستاد ائمه جمعه، سپاه، سازمان تبلیغات، سازمان اوقاف، حوزه علمیه، ، صدا و سیما و ورزشکاران ملی برای انجام این طرح و شکل گیری یک انسجام مردمی هماهنگ هستند؛ این فعالیت در راستای تقویت همدلی بین مردم و تبعیت از دستورات ولایت است که تأکید ویژه‌ای بر کمک‌های مؤمنانه دارند.

  رئیس سازمان تبلیغات بابلسر گفت: قرارگاه جهادی امام حسن مجتبی (ع) در همه ایام سال کنار مردم بوده، اما به مناسبت میلاد امام مجتبی در صدد یک کار مهم و همدلانه است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: در استان مازندران بیش از ۴ هزار مسجد داریم و هدف ما مسجد محوری است تا مسجد هر محله متولی امر خدمت رسانی به مردم اطراف خود باشد.

  برچسب ها :