پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ , Wednesday 17 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23636
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  فرمانده کل ارتش: ارتش مورد احترام و اعتماد مردم است

  امیر سرلشکر موسوی در آستانه ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی ارتش، به صورت سرزده از فرماندهی آموزش های هوایی شهید خضرایی نیروی هوایی ارتش، بازدید کرد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ارتش، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت دهه مبارکه فجر و در آستانه ۱۹ بهمن سالروز نیروی هوایی ارتش به صورت سرزده در فرماندهی آموزش‍ های هوایی شهید خضرایی نیروی هوایی ارتش حضور یافت و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این یگان، روند آموزش‍ های ارائه شده را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

  وی ضمن تبریک چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و روز تاریخ ساز نیروی هوایی ارتش تصریح کرد: نیروی هوایی ارتش السابقون السابقون است و کارکنان ولایتمدار این نیروی الهی همواره در بزنگاه ها با بصیرت عمل کرده اند.

  امیر سرلشکر موسوی در ادامه با تشریح اهمیت ۱۹ بهمن سال ۱۳۵۷ و حرکت شجاعانه کارکنان نیروی هوایی در میثاق با ولایت و پیوستن به انقلاب خاطرنشان کرد: بیعت تاریخی با امام خمینی ( ره) درروز ۱۹ بهمن، پیروزی انقلاب اسلامی را سرعت بخشید و پایه های انقلاب را محکم کرد و ضرورت دارد تاثیر این حرکت بی بدیل برای جوانان تشریح شود تا عزیزان دانشجو و هنرآموز ارزش حرکت شجاعانه، جهادی و تاریخ ساز نیروی هوایی الهی را بیشتر از قبل درک کنند.

  فرمانده کل ارتش همچنین در دیدار با فرماندهان و مسئولان این مرکز گفت: مردم عزیز ایران اسلامی ارتش را دوست دارند و ارتش مورد احترام و اعتماد ملت شریف ایران است که این حسن اعتماد و احترام برای یکایک فرماندهان و کارکنان ارتش ارزشمند است و برای حفظ این جایگاه از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

  وی در ادامه با اشاره به اهمیت مراکز آموزشی گفت: محیط‌های آموزشی و پژوهشی همواره حس اعتماد به نفس و عزت نفس را در دانشجویان و هنرآموزان تقویت و در ادامه نهادینه می کند.

  فرمانده کل ارتش با تاکید بر لزوم استفاده از طرح‍های نخبگان و جوانان تحت آموزش در این یگان، افزود: از طرح‌های ابتکاری نخبگان جوان در نیروی هوایی و همه یگان‍های ارتش استقبال می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای عملیاتی کردن این طرح‍ها به کار خواهیم بست.

  برچسب ها :