پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ , Thursday 18 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23634
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  محور‌های مازندران زیر بارش برف و باران/ محور کیاسر به سمنان بسته شد

  رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون تردد خودروها در جاده های سوادکوه ، چالوس و هراز جریان دارد اما به دلیل بارش برف دیشب مسیر لغزنده است .

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، یدالله جهان تاب در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: بر اثر بارش برف شب گذشته جاده کیاسر تا اطلاع بعدی بسته است.

  وی بیان کرد: هم اکنون تردد خودروها در جاده های سوادکوه ،  چالوس  و هراز جریان دارد اما به دلیل بارش برف دیشب مسیر لغزنده است .

  رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه به دلیل ریزش شدید برف شب گذشته جاده کیاسر تا اطلاع بعدی بسته است افزود: راهداران در حال برف روبی و نمک پاشی برای بازگشایی مسیر هستند.

  جهان تاب از رانندگان خواست برای تردد در محور‌های کوهستانی حتما تجهیزات زمستانه از جمله زنجیر چرخ، چراغ مه شکن، پتو، غذای گرم و سوخت به اندازه کافی به همراه داشته باشند و از عجله و شتاب بی مورد بپرهیزند.

  وی ادامه داد: با توجه به ریزش خفیف برف در جاده‌های کندوان محدوده سیاه بیشه، هراز محدوده گردنه امامزاده هاشم، سوادکوه محدوده گدوگ و کیاسر لغزنده و داشتن زنجیر چرخ الزامی است.

  جهان تاب افزود: رانندگان از توقف در معابر کوهستانی پرهیز کنند چرا که احتمال سقوط بهمن ریزش سنگ و رانش کوه در این محور‌ها وجود دارد.

  رئیس پلیس راه مازندران ادامه داد: افراد از سفر‌های غیر ضروری در جاده‌های کوهستانی پرهیز کنند.

  معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی مازندران نیز گفت: آسمان مازندران امروز یکشنبه ۱۷ بهمن ابری و سرد همراه با بارندگی، ارتفاعات مه آلود با بارش برف، از شب بتدریج با کاهش ناپایداری و ابر خواهد بود.

  احمد اسدی تصریح کرد: هوای مازندران از روز دوشنبه تا روز چهارشنبه صاف تانیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما پیش بینی می‌شود.

  وی افزود: وضعیت جوی مازندران روز پنجشنبه صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود.

  مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

  برچسب ها :