پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ , Monday 17 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23632
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۵
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  بارش برف و باران در ۶ استان

  رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در شش استان و وزش باد شدید در برخی نقاط کشور خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل ازایسنا ، صادق ضیاییان در گفت و گویی افزود: فعالیت سامانه بارشی در روز یکشنبه (۱۷ بهمن‌ماه) در استان‌های مازندران، گلستان، ارتفاعات سمنان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و جنوب کرمان است و در این نواحی بارش برف و باران و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

  وی در ادامه گفت: دوشنبه ( ۱۸ بهمن ماه) نیز در شمال خراسان رضوی بارش پراکنده خواهیم داشت. در سایر مناطق کشور تا روز پنجشنبه جو آرام خواهد بود.

  به گفته ضیاییان از روز پنجشنبه (۲۱ بهمن‌ماه) سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می‌شود.

  وی با اشاره به وزش باد شدید و کاهش دما دربرخی نقاط کشور اظهارکرد: روز یکشنبه (۱۷ بهمن‌ماه) در استان‌های تهران، قم، مرکزی، سمنان همچنین در شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود. در این روز کاهش دما در استانهای نوار شمالی کشور رخ خواهد داد.

  رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا افزود: خلیج فارس تا روز سه شنبه (۱۹ بهمن ماه) و دریای خزر در روز یکشنبه (۱۷ بهمن ماه) مواج پیش‌بینی می‌شود.

  رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۱۸ بهمن ‌ماه) قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۱۱ درجه سانتیگراد و طی ‌سه شنبه (۱۹ بهمن ماه) صاف تا قسمتی ابری و در بعضی ساعت‌ها به‌تدریج غبار محلی با حداقل دمای ۱- و حداکثر دمای ۱۲ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  ضیاییان در پایان گفت: طی امروز و فردا (۱۷ و ۱۸ بهمن ماه) بندرعباس با دمای ۲۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین و شهرکرد با  دمای ۱۲-  درجه سانتیگراد سردترین مراکز استان‌ کشور هستند.

  برچسب ها :