پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ , Wednesday 17 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23630
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  اراذل و اوباش کوی غفاری ساری در دام قانون/ ۵ متهم اصلی دستگیر شدند

  رئیس کل دادگستری مازندران از دستگیری ۵ نفر از متهمان اصلی درگیری‌های اخیر در کوی غفاری شهر ساری خبر داد و گفت: متهمان به جرم قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و امنیت عمومی، شرب خمر، تمرد و مقابله با مأموران انتظامی در حال انجام وظیفه دستگیر و پرونده در حال بررسی است.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری در گفت و گو با خبرنگاران از دستگیری ۵ نفر از متهمان اصلی درگیری‌های اخیر در کوی غفاری شهر ساری خبر داد و اظهار کرد: حسب گزارش ضابطان دستگاه قضایی از صحنه درگیری اراذل و اوباش منطقه کوی غفاری ساری با مأموریا ناجا و انتشار تصاویر این درگیری در فضای مجازی، در نخستین ساعات این حادثه دستورات قضایی لازم از سوی دادستان مرکز استان صادر شد.

  وی گفت: به جهت اهمیت و حساسیت این موضوع، پس از اقدامات اولیه قضایی، عوامل انتظامی به محل مورد نظر عزیمت کردند که پنج نفر از اراذل و اوباش را در کمترین زمان ممکن دستگیر و متهمین با صدور قرار بازداشت روانه زندان و پیگیری‌ها برای دستگیری سایر متهمین نیز ادامه دارد.

  اکبری با بیان اینکه پرونده قضائی در یکی از شعبات بازپرسی دادسرای ساری تشکیل و در مرحله تحقیقات مقدماتی است، افزود: متهمان به جرم قدرت نمایی با سلاح سرد، اخلال در نظم و امنیت عمومی، شرب خمر، تمرد و مقابله با مأموران انتظامی در حال انجام وظیفه دستگیر و پرونده در حال بررسی است.

  رئیس کل دادگستری استان مازندران مبارزه جدی و مستمر با هرگونه اخلال در نظم و امنیت عمومی را مهمترین مأموریت دستگاه قضا دانست و خاطرنشان کرد: با برهم‌زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه هیچ مماشاتی نخواهیم داشت و به مردم عزیز استان مازندران اطمینان می‌دهیم اشد مجازات بدون هیچ اغماض قانونی در انتظار اقدامات شرورانه و ضدامنیت عمومی خواهد بود.

  برچسب ها :