پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ , Thursday 18 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23570
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  دهیار جواهرده خبر داد :

  برگزاری جشنواره آدم برفی در جواهرده رامسر/جشنواره ها نقش تعیین کننده در جذب گردشگر در شهرستان رامسر

  دهیار جواهرده از برگزاری جشنواره آدم برفی در این روستای نوریستی و گردشگردی غرب استان مارندران خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین ، به پیشنهاد دهیاری و شورای اسلامی روستای جواهرده برنامه ریزی جهت برگزاری جشنواره آدم برفی با حضور بخشدار بخش مرکزی، شورای اسلامی بخش، دهیار و شورای اسلامی روستای جواهرده، رییس اداره گردشگری، جمعی از ورزشکاران و خیرین در دفتر بخشداری برگزار شد.

  سجاد چهار اقران دهیار روستای جواهرده در این جلسه گفت: هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد نشاط اجتماعی بوده و قصد داریم در ایام زمستان نقش کوچکی در وضعیت بهبود وضعیت اقتصادی کسبه جواهرده داشته باشیم.

  وی افزود: پیشنهاد شد جشنواره آدم برفی از طرف میراث فرهنگی به ثبت برسد.

  جشنواره ها نقش تعیین کننده در جذب گردشگر در شهرستان رامسر خواهند داشت

  رئیس اداره میراث فرهنگی رامسر در این جلسه ضمن استقبال از این رویداد گفت : جشنواره ها رکن اصلی جذب گردشگر در شهرستان میباشند و باید در پی آن باشیم از این قبیل جشن ها را با محوریت خود مردم روستا و در موضوعات مختلف داشته باشیم و روستایی مثل جواهرده در تمام فصول میزبان گردشگران شود.

  سحرخیز بیان داشت : بارش نعمت الهی و سفید پوش شدن روستای کوهستانی جواهرده میتواند فصل نوینی باشد برای ایجاد نشاط و شادی و پر کردن اوقات فراغت شهروندان عزیز و جشنواره آدم برفی با مشارکت شورای محترم جواهرده برنامه ریزی خواهد شد که انشالله تا پایان سال در روز‌های برفی مردم روستا مانند گذشته از این نعمت در جهت شکوفایی اقتصادی روستای زیبای جواهرده بهرمند شوند.

  برچسب ها :