پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ , Monday 17 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23542
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ بهمن, ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۶
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  برقراری تردد در محورهای چالوس، هراز و سوادکوه/کیاسر مسدود است

  معاون عمرانی استاندار مازندران از آمادگی تمامی دستگاه‌ها در ارائه خدمات در محورهای مواصلاتی مازندران خبر داد و گفت: هم اکنون به جز محور کیاسر که به دلیل حجم بارش نزولات آسمانی مسدود است، تردد در محورهای چالوس، هراز و سوادکوه، در حال انجام است.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ ، رضا علیخانی‌کوشکک در گفت‌وگویی در خصوص آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان، اظهار کرد: کلیه دستگاه‌های مرتبط با مدیریت بحران استان اعم از پلیس‌راه، راهداری و حمل و نقل، هلال احمر، اورژانس، هواشناسی و مدیریت بحران، کاملا در لقای یک مدیریت واحد و به صورت منسجم و یکپارچه در چارچوب یک فرماندهی واحد در حال انجام خدمت و وظیفه هستند.

  وی افزود: در بخش پیش بینی دستگاه‌های مرتبط نظیر هواشناسی به صورت لحظه‌ای و مستمر گزارشات را به ما اطلاع رسانی می‌کنند و ما پس از بررسی و تحلیل، در مقابل اقدام به تصمیم گیری می‌کنیم که نهایتا چه اقداماتی را در دستور اجرایی قرار دهیم.

  معاون عمرانی استاندار مازندران، خاطرنشان کرد: در بخش آمادگی، همه دستگاه‌ها از آمادگی کامل برخوردار هستند و ماشین‌آلات به تعداد کافی و نیروی انسانی پرتلاش در اقصی نقاط استان به ویژه در محورهای مواصلاتی مستقر هستند.

  علیخانی ادامه داد: در صورت مشاهده یا وجود کمبود از بخش‌های عمومی و بسیج امکانات مردمی و ملی و نهادهای مرتبط، بهره گرفته می‌شود.

  وی بیان کرد: در بخش مقابله با بحران نیز آمادگی کامل وجود دارد و در کمترین زمان، تیم‌ها آماده ارائه خدمات هستند.

  معاون عمرانی استاندار مازندران، تصریح کرد: هم اکنون با تلاش تمامی بخش‌ها، در محور چالوس، هراز و سوادکوه، تردد در حال انجام است و محورها بازگشایی شده‌اند.

  علیخانی اضافه کرد: در محور کیاسر به ساری به دلیل حجم فراوان بارش و احتمال ریزش، این محور هم اکنون مسدود است و در اسرع وقت این محور نیز بازگشایی خواهد شد و تردد به صورت عادی انجام خواهد شد.

  برچسب ها :