پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ , Monday 17 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23484
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ دی, ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  رسانه‌ می‌تواند مسیر حل مشکلات را باز کند

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: برخی فکر می‌کنند که کمک‌های مردمی، دولتی و حکومتی بوده است اما حقیقت ماجرا اینگونه نبود و اقشار مختلف مردم پای کار آمدند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از مهر، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین عصر امروز در همایش رسانه و امنیت ملی طی سخنانی، گفت: بسیج رسانه یک هیئت عالی اندیشه‌ورز دارد که می‌تواند به شکل‌گیری چنین نشست‌هایی به صورت مستمر کمک کند و رویه کار در سازمان بسیج هم این است که رده‌های مقاومت را پشتیبانی کند.

  وی با بیان اینکه ما انتظار تحقق بسیج نوین را در گام دوم انقلاب اسلامی داریم، اظهار داشت: چند روز دیگر به سه سالگی صدور بیانیه گام دوم انقلاب می‌رسیم. این بیانیه به عنوان یک سند راهبردی بسیار عمیق و دقیق پیش روی ما است که باید به آن عمل کنیم.

  رئیس سازمان بسیج گفت: جان کلام بیانیه گام دوم تحقق همه جنبه‌های مردم‌سالاری دینی است و در ادامه بنای تحقق تمدن نوین اسلامی را دارد. ما امروز یک فرصت زمانی ذی‌قیمتی را در اختیار داریم تا این بیانیه را تحقق بخشیم.

  سردار سلیمانی تصریح کرد: بسیج باید در همه جنبه‌های مردم‌سالاری تلاش کند و در حقیقت ایجاد ایران قوی از مسیر تحقق همه جنبه‌های مردم سالاری محقق می‌شود.

  وی افزود: باید تحلیل کنیم که چرا وضعیت اقتصادی ما امروز به این مرحله رسیده است و باید این سوال را پاسخ دهیم که سیاست‌های اقتصادی ما بعد از دفاع مقدس درست بوده است یا خیر.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در این مرحله رسانه‌ها مانند نگین انگشتر نقش پیش قراولی دارند و می‌توانند مسیر حل مشکلات را باز کنند. البته در این مسیر اختلاف سلیقه یک تهدید نبوده و یک فرصت است.

  سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج به عنوان خدمتگزار رسانه‌ها آماده است تا از رسانه‌ها پشتیبانی کند، گفت: ما به عنوان تقویت کننده تشکیلات مردم پایه انقلاب اسلامی آماده همکاری و کمک به رسانه‌ها هستیم. پرتیراژترین افکارسنجی در بسیج صورت می‌گیرد و می‌توانیم در مورد هر موضوعی ۴۸ ساعته افکارسنجی علمی انجام داده و در این زمینه هم به رسانه‌ها کمک کنیم.

  وی اضافه کرد: ما به دنبال تصدی‌گری نبوده و دنبال الگو سازی هستیم و بسیج هم اگر رسانه دارد آنها در خدمت بسیج نیست و مانند سایر رسانه‌ها عمل می‌کنند.

  رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ملت ایران را باید در مخاطره‌ها و بحران‌ها شناخت. نمونه این مورد را در کمک‌های مومنانه دیدیم. برخی فکر می‌کنند که این کمک‌ها، دولتی و حکومتی بوده است اما حقیقت ماجرا اینگونه نبود و اقشار مختلف مردم پای کار آمدند و برای مثال خود دانش آموزان در دوران کرونا بیش از یک میلیون بسته معیشتی را تهیه و توزیع کردند.

  برچسب ها :