پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ , Friday 1 March 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23272
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  هفته‌ای نیمه ابری در پیش است/ احتمال بارش‌های پراکنده در روزهای پنج‌شنبه و جمعه

  معاون هواشناسی مازندران آسمان استان طی روزهای آینده را عمدتا صاف تا نیمه ابری توصیف کرد و گفت: از اواخر پنج‌شنبه و برای روز جمعه با افزایش تدریجی ابر شاهد بارش‌های پراکنده و کاهش دما خواهیم بود.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ ، احمد اسدی در گفت‌وگویی درخصوص پیش‌بینی وضع هوای استان مازندران طی روزهای منتهی به پایان هفته اظهار کرد: براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران طی روز جاری با افزایش دما همراه است.

  وی افزود: آسمان استان عمدتا طی روز جاری، صاف تا نیمه ابری به‌ویژه در ارتفاعات  همراه با افزایش دما است.

  معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران، خاطرنشان کرد: برای فردا دوشنبه آسمان استان، نیمه ابری تا ابری به‌ویژه در ارتفاعات و غرب استان با بارش پراکنده و وزش باد همراه است و  از  امشب با کاهش ابر مواجه خواهیم شد.

  اسدی اعلام کرد: آسمان استان برای روزهای سه‏ شنبه و چهارشنبه، صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی دما پیش بینی می‌شود که در مناطق ساحلی و جلگه‌ای با احتمال مه صبحگاهی همراه است.

  وی آسمان استان در روز پنج‌شنبه را نیمه ابری همراه با افزایش دما و در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد گرم نسبتاً شدید، توصیف کرد و افزود: از اواخر روز به‌تدریج با افزایش ابر، وزش باد و به‌ویژه در مناطق غربی با بارش پراکنده همراه خواهیم بود.

  معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی مازندران، متذکر شد: آسمان استان برای روز جمعه، نیمه ابری تا ابری همراه با کاهش دما پیش بینی می‌شود که احتمال وزش باد و بارش پراکنده نیز وجود دارد.

  برچسب ها :