پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ , Saturday 24 February 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23268
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  بازگشت ساکت در بازی جنجالی مقابل پدیده/ حسین زامهران ستاره شد

  نساجی در دیداری که کاملا از حریف خود برتر بود و حتی یک پنالتی نیز از داور بازی طلبکار شد، با دو گل از سد پدیده گذشت.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، تیم فوتبال نساجی توانست پس از ۷ هفته ناکامی، بالاخره رنگ پیروزی را ببیند. قائمشهری ها که اسما میزبان این بازی بودند ولی دیدارشان در ساری برگزار شد، مالک توپ و زمین بودند و در طول این مسابقه از حریف خود سر بودند و در نهایت به ۳ امتیاز بازی دست یافتند.

  در این دیدار، نساجی می توانست در همان دقیقه ۵ روی اشتباه فراهانی به گل برسد که ضربه نجفی به شکلی خطرناک راهی بیرون شد. در ادامه نیز نساجی توسط کریم اسلامی موقعیت خوبی داشت که ضربه او توسط مدافعین پدیده دور شد.

  مهمترین اتفاق نیمه اول در دقیقه ۱۸ رخ داد. جایی که احسان قهاری روی تکل حسام پورهاشم درون محوطه جریمه سرنگون شد اما حسین زیاری داور مسابقه در تصمیمی عجیب خطای بیرون محوطه جریمه گرفت که با اعتراض شدید نیمکت نساجی همراه شد. در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.

  در آغاز نیمه دوم، ساکت الهامی دست به انجام یک تعویض زد که نتیجه بازی را کاملا تغییر داد. حسین زامهران به جای محمدمهدی نظری وارد بازی شد و روی هر دو گل تیمش تأثیرگذار بود. او در دقیقه ۵۴ درون محوطه جریمه پدیده سرنگون شد و یک خطای پنالتی برای تیمش گرفت که حامد شیری آن را به گل نخست نساجی تبدیل کرد.

  در ادامه و در دقیقه ۷۰ زامهران با فراری زیبا از عمق خط دفاعی و با یک سرتوپ دیدنی، مدافع پدیده را از جریان بازی خارج کرد و با یک پاس دیدنی به ایوب کلانتری او را در برابر دروازه خالی قرار داد که شوت این بازیکن نیز وارد دروازه شد تا نساجی با ۲ گل از حریف خود پیش بیفتد. در ادامه نیز شیری شانس این را داشت تا اختلاف را به ۳ گل برساند ولی ضربه سر او را فراهانی مهار کرد.

  در دقایق باقیمانده نیز نساجی به دنبال حفظ نتیجه بود و پدیده نیز بجز شوت دقیقه ۹۵ پورهاشم که به تیر دروازه برخورد کرد، موقعیت خطرناکی را به روی دروازه میزبان خلق نکرد تا در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود نساجی به پایان برسد و شاگردان الهامی به رتبه یازدهم جدول رده بندی صعود کنند.

  بدون شک حسین زامهران ستاره دیدار ساری بود. بازیکنی که بین دو نیمه به جای محمدمهدی نظری وارد زمین شد و روی هر دو گل تیمش نقش مستقیم را ایفا کرد. او یک پنالتی گرفت و یک پاس گل داد و بارها خط دفاعی پدیده را اذیت کرد. زامهران به عنوان تعویض طلایی ساکت الهامی ورق را به سود تیمش برگرداند.

  برچسب ها :