پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ , Thursday 21 September 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 23161
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آبان, ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ضرورت کار جهادی و نظارت مجدانه برای بازگشت آرامش به بازار/نباید به‌هیچ وجه شاهد گران فروشی باشیم

  استاندار مازندران توجه و نظارت بر مبادی بازار برای برخورد قاطع با افراد سودجو و صاحب سودهای کلان را یک اولویت برای کنترل بازار دانست و گفت: نباید به‌هیچ وجه در بازار شاهد گران فروشی باشیم و با مصادیق آن باید برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ؛ سید محمود حسینی‌پور در جلسه کارگروه تنظیم بازار مازندران با اشاره به اینکه متاسفانه در سال‌های اخیر بازار به‌نحوی که می‌بایست تحت کنترل قرار نداشت و رها شده بود، اظهار کرد: با کار جهادی و انقلابی و بدون اغماض باید با نظارت دقیق و مجدانه، تامین و توزیع کالا، مراقبت و نظارت مستمر و برخورد قاطع با هر گونه عوامل بی ثبات کننده بازار که موجب نا امنی خاطر مردم می‌شود، اقدام شود.

  وی با تاکید بر اینکه نهایت دقت در توزیع اقلام اساسی به‌صورت متوازن در تمام نقاط استان صورت گیرد، افزود: باید با نظارت عالیه و مداوم، فرمان پذیری بر بازار حاکم شود.

  استاندار مازندران با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه فی مابین سازمان بسیج و معاون اول رئیس جمهور، بر تدوین برنامه‌های اجرایی در راستای بهره‌گیری از ظرفیت و توان بسیج در ماموریت‌های مرتبط با تنظیم بازار به‌ویژه در بازرسی‌ها تاکید کرد.

  حسینی‌پور، توجه و نظارت بر مبادی بازار برای برخورد قاطع با افراد سودجو و صاحب سودهای کلان را یک اولویت برای کنترل بازار دانست و تصریح کرد: نباید به‌هیچ وجه در بازار شاهد گران فروشی باشیم و با مصادیق آن باید برخورد قانونی و قاطع صورت گیرد.

  وی تاکید کرد: نظارت‌ها و برخوردها در بازار باید بنحوی باشد تا مردم احساس کنند که مراجع لازم با چشم‌های بینا و قاطعانه در جهت استیفای حقوق آنان اهتمام می‌کنند.

  استاندار مازندران، دستور توزیع حداقل ۲۰۰ تن مرغ گرم به‌صورت روزانه در شهرستان‌ها را صادر کرد و افزود: تمهیدات لازم برای برخورد با هرگونه قطعه بندی مرغ و گران فروشی ناشی از آن صورت گیرد.

  حسینی‌پور، عنوان کرد: از ظرفیت شرکت پشتیبانی دام برای توزیع مرغ منجمد استفاده شود.

  وی با اشاره به این که استان مازندران معین استان تهران در این راستا می‌باشد، خاطرنشان کرد: در جهت تامین نیازمندی‌های مرغ استان تهران پس از تامین نیاز داخل استان، همکاری لازم صورت گیرد.

  گفتنی است، در این جلسه همچنین در خصوص وضعیت اقلام اساسی و تنظیم بازار میوه و مرکبات پایان سال، بحث و بررسی های لازم صورت گرفت و تصمیماتی اتخاذ شد.

  برچسب ها :