پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ , Saturday 24 February 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22973
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ مهر, ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مازندرانی‌ها ۱۳ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند

  معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: مازندرانی ها ۱۳ میلیارد تومان از ابتدای امسال تا کنون صدقه پرداخت کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۳ درصد افزایش یافت.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، احمد سعادت در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون، مردم نیکوکار استان ۱۳ میلیارد تومان صدقه پرداخت کردند که در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال قبل۲۳ درصد رشد داشت.

  وی با بیان اینکه بیشترین صدقات در شهرستان های بابل،آمل،قائمشهر جمع آوری شده است، افزود: ۳۶۰ هزار و ۲۳۳خانوار مازندرانی ،مشترک صندوق صدقات کوچک خانگی هستند و ضریب نفوذ صندوق صدقات هم در این استان ۳۳درصد است.

  سعادت گفت: صدقات جمع آوری شده در بخش های تامین جهیزیه، مسکن، معیشت، درمان، تحصیلی، فرهنگی، اشتغال برایامسال  مددجویان تحت حمایت هزینه می شود.

  معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران اظهار کرد:با توجه به شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، مأموران جمع آوری صدقات خانگی به دستگاه های پوز اندرویدی مجهز شدند.

  وی افزود: یکی از روشهای جدید پرداخت صدقه QR(بارکد)است و در این روش مشترک صدقات می تواند از طریق اپلیکیشن های بارکدخوان (پس از دریافت بارکد اختصاصی از رابطین کمیته امداد) بطور مستقیم به صفحه پرداخت اینترنتی صدقات متصل شده و درکمترین زمان ممکن صدقه پرداخت کند.

  سعاد با اشاره به شیوه های نوین و غیر حضوری برای پرداخت صدقه  گفت : شماره گیری #۲*۰۱۱*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه ، نیز سریع ترین و راحت ترین روش پرداخت صدقه است.

  معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد مازندران گفت: کمیته امداد برای رفع مشکلات نیازمندان و جلب رضایت آنها فعالیت های مختلفی انجام می دهد که توانمند سازی و خودکفایی از مهمترین اهداف ارائه این خدمات است.

  وی خاطرنشان کرد: مردم نوعدوست استان نیز همواره و در هر شرایطی با این نهاد همکاری داشته و توانستند با مشارکت خود شاهد به بار نشستن لبخند بر چهره نیازمندان باشند.

  برچسب ها :