پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ , Monday 15 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22833
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۳:۵۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  راه‌اندازی ۱۷۵ مرکز واکسیناسیون توسط سپاه و بسیج/ مراکز واکسیناسیون در روزهای آینده افزایش می‌یابد

  معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه بسیج و سپاه در سطح کشور بیش از ۱۷۵ مرکز واکسیناسیون مستقل دایر کرده،گفت: قطعا در روزهای آینده تعداد مراکز افزایش پیدا می کند و همچنین در کلیه مراکز دیگر کمک به دانشگاه های علوم پزشکی می کند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سردار ابراهیم نجفی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در آیین بازدید از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک و نقاهتگاه تخصصی بیماران کرونایی اراک گفت: کادر درمان و مدافعان سلامت با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس بار دیگر روحیه ایثار و ازخودگذشتگی را در جامعه احیا کردند و انصافا خدمات ارائه شده توسط کادر درمان در طول بیماری کرونا با هیچ زبانی قابل بیان و جبران نیست.

  وی افزود: نقش آفرینی در آرامش جامعه و تامین سلامت مردم دستاورد حضور بسیج و سپاه در بیماری کرونا است و خوشبختانه امروز با افزایش ظرفیت های زیرساختی در مقابله با کرونا به موفقیت های خوبی دست پیدا کردیم.

  معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: امروز آرایش قدرتمند سپاه و بسیج در کنار کادر بهداشت و درمان جامعه بسیاری از تهدیدات را از جامعه اسلامی دور کرده و این آرایش قدرتمند باید تا پایان بیماری ادامه دار باشد.

  وی بیان کرد: مشارکت مردم برای تقویت آرایش دفاعی جامعه در برابر ویروس کرونا و آسیب های آن یک ضرورت است و اگر اجرای طرح شهید سلیمانی به شکل دقیق دنبال شود قطعا در بسیاری از بخش ها بسیج مردمی رقم می خورد چراکه مهمترین مولفه طرح شهید سلیمانی مردم پایه بودن آن است.

  نجفی تأکید کرد: توسعه مراکز واکسیناسیون در دستور کار سپاه و بسیج است و با توجه به دستور دقیق فرمانده کل سپاه به فرماندهان استانی هیچ گونه محدودیتی در این راستا وجود ندارد.

  وی با بیان اینکه بسیج و سپاه در سطح کشور بیش از ۱۷۵ مرکز واکسیناسیون مستقل دایر کرده،گفت: قطعا در روزهای آینده افزایش پیدا می کند و همچنین در کلیه مراکز دیگر کمک به دانشگاه های علوم پزشکی می کند.

  معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: اقدامات استان مرکزی در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی قابل قبول است و خوشبختانه باتوجه به ظرفیت های زیاد استان و عزم راسخ بسیجیان امیدواریم اقدامات در راستای واکسیناسیون عمومی مردم سرعت بیشتری به خود بگیرد.

  برچسب ها :