پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Sunday 21 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22804
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۶:۲۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  جریمه کرونایی ۱۱۱ هزار خودرو در محورهای مازندران/ حدود ۷۸ هزار خودرو بازگردانده شدند

  سرپرست پلیس راه مازندران گفت: بیش از ۱۱۰ هزار خودرو امسال در جاده‌های مازندران جریمه کرونایی شدند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، هادی عبادی در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در جاده‌های استان برقرار است، گفت: ماموران مستقر در مبادی ورودی استان، از ورود خودروهای غیر بومی جلوگیری می کنند.

  وی افزود: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران را دارند.

  سرپرست پلیس راه مازندران به رانندگان خودرو‌های پلاک غیربومی توصیه کرد: از سفر به استان بدون مجوّز قانونی خودداری کرده، زیرا با اِعمال قانون و بازگرداندن خودرو به مبدا موجه می‌شوند.

  عبادی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۸۸ خودرو در مبادی ورودی استان مازندران جریمه شدند و ۲۴۸ خودرو هم به مبدا برگشت داده شدند.

  سرپرست پلیس راه مازندران خاطر نشان کرد: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۱۱۰ هزار و ۷۰۳ خودرو در مبادی ورودی استان مازندران جریمه کرونایی شدند و در این مدت ۷۷ هزار و ۸۹۲ خودرو هم به مبدا بازگشت داده شدند.

  عبادی گفت: محدویت‌های شبانه کرونایی همچنان از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد در شهر‌ها ادامه دارد.

  به گفته سرپرست پلیس راه مازندران هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های چالوس، هراز، سواکوه، کیاسر و محدوده درون شهری پرحجم است.

  عبادی افزود: پیش بینی می‌شود از بعدازظهر امروز جمعه به علت بازگشت خودرو‌های غیربومی و همچنین برگشت خودرو‌های بومی از ییلاقات ترافیک در جاده‌های استان سنگین شود.

  وی تصریح کرد: هم اکنون در ارتفاعات جاده‌های کندوان محدوده ولی آباد، سوادکوه محدوده گدوک و کیاسر محدوده تلمادره شاهد مه گرفتگی غلیظ هستیم.

  این مسئول به رانندگان توصیه کرد: هنگام تردد در این مسیر‌ها حتماً از چراغ‌های مه شکن استفاده و با سرعت مطمئنه حرکت کنند.

  عبادی افزود: در محور‌های کوهستانی احتمال ریزش و سقوط سنگ دور از انتظار نیست و رانندگان در صورت امکان از این مسیر‌ها تردد نکنند.

  وی خاطر نشان کرد: تعمیرات جاده کندوان که چند هفته اجرا می شد در این مرحله به پایان رسید و در صورت اجرای تعمیرات جدید،  اطلاع رسانی می شود.

  مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

  برچسب ها :