پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Sunday 21 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22788
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  عزیزی خادم: با پیروزی بر عراق به بخشی از خوبی های مردم پاسخ دادیم

  رئیس فدراسیون فوتبال پیروزی برابر عراق در انتخابی جام‌جهانی را لطف خدا دانست و گفت: امیدوارم با این پیروزی توانسته باشیم به بخشی از خوبی‌های ملت ایران پاسخ دهیم.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شامگاه سه شنبه برابر تیم ملی عراق به پیروزی ۳ بر صفر دست پیدا کرد تا با ۶ امتیاز صدرنشین گروه اول شود.

  شهاب‌الدین عزیزی خادم پس از پیروزی قاطعانه ایران در دیدار مقابل عراق گفت: برد قاطع و پرگل تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق را به ملت بزرگ و شریف ایران تقدیم می‌کنیم و ضمن شکر و سپاس به درگاه الهی از تیم ملی، کادر فنی و همه نیروهای ستادی و پشتیبان تشکر و قدردانی می‌کنم.

  رئیس فدراسیون فوتبال افزود: این پیروزی به طور آشکار، هدیه خداوند به ملت ایران بود. امیدواریم این پیروزی ها پاینده و مستمر باشد و ما شایسته این موهبت و لطف خدا باشیم.

  وی در ادامه گفت: در نظام هستی ایمان و توکل به خدا، تلاش، همت، پشت کار، برنامه ریزی و … همیشه نتیجه بخش است. ما در این دوره، در کنار تدبیر و برنامه ریزی راهبردی و تلاش و تمرین… به طور جد بر عنصر توکل به خدا و الطاف خفیه الهی تاکید داشته و خواهیم داشت.

  «هدف تیم ملی، کادر فنی و مدیریت فدراسیون فوتبال خوشحال کردن دل ملت بزرگ ایران است» عزیزی خادم ضمن بیان این جمله گفت: ملت بزرگ ایران سالهاست در شرایط سخت بر ارزشها و آرمانها و فضیلت‌های انسانی خود پایداری و شکیبایی کرده اند. امیدواریم که بخشی از خوبی‌های ملت ایران را با این پیروزی‌ها پاسخ بدهیم.

  وی در پایان تصریح کرد: فوتبال برای ما وسیله افتخار آفرینی، وحدت و انسجام ملی و سلامت و نشاط اجتماعی است. از خدا می‌خواهیم که فوتبال ما را وسیله رشد و اعتلای مادی و معنوی ما و جامعه قرار دهد.

  برچسب ها :