پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 14 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22767
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۳:۴۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  اختصاص ۲۰ هزار میلیارد تومان برای توسعه تعاونی‌ها

  در هفته تعاون ۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور با حضور وزیر تعاون به صورت ویدئو کنفرانسی افتتاح شد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، امروز در هفته تعاون، ۲۶۸ طرح تعاونی در سراسر کشور با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت ویدئوکنفرانسی افتتاح شد.

  در این مراسم محمد جعفر کبیری معاون امور تعاون وزیر تعاون با بیان اینکه قرار بود سهم بخش تعاون از اقتصاد ملی به ۲۵ درصد افزایش یابد، گفت: هنوز این هدف محقق نشده است و امیدواریم به سمت تحقق این هدف پیش برویم.

  وی افزود: در سال ۸۹ مقرر شد برای رسیدن به سهم ۲۵ درصدی طی سال‌ها ۱۱۸ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش تعاون انجام شود، در حالی که از محل ردیف ۱۰۱ قانون بودجه تاکنون ۲۰ هزار میلیارد تومان از این منابع برای تعاونی‌ها اختصاص یافته است.

  وی اظهار امیدواری کرد با توسعه بخش تعاون بتوانیم مشکل اشتغال و تولید را حل کنیم و راهی برای افزایش شفافیت، توسعه نوآوری، دولت الکترونیک و ۵۰ اقدام اساسی در بخش تعاون دنبال کنیم.

  در این مراسم شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز بعنوان طرح شاخص استانی بهمراه ۵ طرح از استانهای دیگر افتتاح شد.

  این مراسم با حضور خیریان پور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ربیعی رییس اتاق تعاون، معاون فرماندار آمل، احمدی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون استان، باقری مدیر امور تعاون اداره کل و جمعی از تعاونگران در محل شرکت تعاونی دقیق سنج کهرود هراز واقع در شهرک صنعتی امام زاده عبدالله آمل در حال برگزار شد.

  در ادامه این مراسم از تعاونی های برتر استان مازندران تجلیل شد.

  با توجه به مشکل اشتغال در کشور یکی از راه‌های عملی برای ایجاد اشتغال و افزایش درآمد اقشار متوسط جامعه از محل توسعه شرکت‌های تعاونی تولید است که هم اشتغال ارزان ایجاد می‌کند و هم به تولید ملی کمک می‌کند.

  برچسب ها :