پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ , Sunday 26 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22757
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۴:۱۵
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  فرماندار رامسر:

  برای توسعه رامسر به «متن» بپردازیم و از «حاشیه ها» بپرهیزیم

  بخشداران ، روسا و اعضای شوراهای اسلامی بخش های مرکزی و دالخانی ، بطور جداگانه با فرماندار شهرستان رامسر دیدار و هم اندیشی نمودند.

  به گزارش رامسرنوین ، محمد آزاد فرماندار شهرستان رامسر با اعلام اینکه در سایه کار تیمی و تلاش جهادی ، دستاوردهای بزرگ قابل حصول است بیان داشت : سرمان با افتخار بالاست و اگر قبلا می گفتم دوجین های ما پر است الان عرض می کنم چهار جین های ما پر است .

  وی افزود: در زمینه پیگیری کارهای زیرساختی شهرستان همواره به «متن» توجه داشته واز «حاشیه ها» دوری گزیده ام.

  آزاد با بیان آنکه ۱۴ سال سابقه عضویت در شورا موجب شده تا به جایگاه این نهاد مدنی بیشتر توجه نمایم افزود: همیشه می گویم اگر در هیچ جا کارشناس نباشم، درحوزه شورا کارشناسم، شما منتخبان مردم هستید و جایگاه حقوقی دارید و رفتار، گفتار و اقدام شما همواره مورد توجه مردم است .

  فرماندار رامسر ادامه داد: همیشه گفته ام یک شهردار و شورای قوی موتور محرک توسعه است ، شهر را شهردار می سازد و روستا را دهیار، و فرماندار یا نماینده مجلس نقش نظارتی و هماهنگی و پیش برنده کارها را دارند گرچه گاها به جهت برخی از کوتاهی ها آستین ها را بالا زدیم و منتظر کسی نشدیم، باید بدانیم فرصت خدمتگزاری کوتاه است و در یک چشم بر هم زدن دوره مسئولیت و خدمت تمام می شود و آنگاه حاضران و آیندگان درباره عملکردهای ما در پیدا و پنهان قضاوت خواهند نمود!

  وی اظهارداشت : در۵ سال اخیر کارهای زیر ساختی بسیار خوبی در سایه کار تیمی در شهرستان رامسر انجام شد که از جمله ایجاد بخش جدید بود که روند خدمت رسانی را در شهرستان شتاب بخشید و همینطور اقدام در بخش هایی همچون فرودگاه بین المللی، دانشکده پزشکی داروسازی پردیس بین المللی، دانشکده ملاصدرا، مجتمع فرهنگی امین کتالم و دهها اقدام بزرگ و شایسته دیگر و معتقدم که پازل توسعه و پیشرفت رامسر با مولفه های پیوسته بهم در جای جای شهرستان تکمیل می شود.

  آزاد اظهار داشت : شوراها نقش مهمی در خدمت رسانی دارند که باید از حاشیه ها دور شوند و بفکر مردم باشند .

  وی تاکید نمود: تحریم ها، تهدیدها و ویروس مرموز کرونا بشدت کشور و به تبع آن استان و شهرستان گردشگری رامسر را درگیر و تحت تاثیر قرار داد وگرنه شاهد نشاط و شتاب توسعه ای بسیار بیشتری در شهرستان رامسر بودیم.

  برچسب ها :