پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 21 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22640
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۴:۳۶
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ایران میزبان انتخابی جام جهانی فوتبال شد

  رئیس‌فدراسیون فوتبال از میزبانی ایران در دیدار با سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ؛ شهاب‌الدین عزیزی خادم درباره آخرین وضعیت میزبانی ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی گفت: به لطف خدا و دعای خیر مردم اتفاق مهمی برای کشور رخ داد و ما به حق‌مان رسیدیم و میزبان بازی با سوریه در تهران خواهیم بود. این اتفاق می‌تواند راه صعود ما را هموارتر و فضا را آرام‌تر کند. حق فوتبال ایران در چند سال گذشته داده نمی‌شد ولی الان این اتفاق رخ داده است.

  وی افزود:‌ مسائل کلی‌ و مهم‌تری وجود داشت که همکاری مناسبی انجام شد و جا دارد از آقای علی عسگری رئیس‌سازمان صدا و سیما هم تشکر کنم.

  رئیس‌فدراسیون فوتبال تصریح کرد:‌ ستادی برای آماده‌‌سازی جام جهانی تدارک دیدیم که اولین جلسه آن هم برگزار شد. افراد دیگر هم از سوی دولت به ما اضافه شوند تا برنامه‌ریزی برای فوتبال ملی که وجهه اتحاد ملی است را انجام دهیم. عزیزی خادم گفت: برای میزبانی کارهایی باید انجام می‌شد. ویزاهای تیم سوریه را به وزارت امور خارجه دادیم و این کار انجام شده است.

  عزیزی خادم در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره حضور تماشاگران در بازی‌های تیم ملی گفت: بازی نخست با سوریه قطعی است اما در بازی اول حضور هواداران را بعید می‌دانم. بعد از آن باید با عراق در دوحه قطر بازی کنیم. بازی سوم ما با امارات در این کشور است و بازی چهارم در کره‌جنوبی است. برنامه‌ریزی شده است که کسانی که واکسن زده‌اند برای میزبانی بعدی ما در ورزشگاه حضور داشته باشند. امیدوارم قدم به قدم باعث خشنودی مردم شویم.

  عزیزی خادم به اشتباه اعلام کرد که بازی با کره‌جنوبی در این کشور برگزار می‌شود اما طبق برنامه تیم ملی در دور رفت میزبان رقیب قدرتمند خود است و اگر برنامه‌ریزی‌ها خوب پیش برود، در این صورت می‌توان هواداران واکسینه شده را در ورزشگاه آزادی مشاهده کرد.

  برچسب ها :