پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ , Thursday 20 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22526
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد, ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  نگاهی به نقل و انتقالات استقلال/ آبی‌ها فقط ۸ بازیکن ثابت دارند!

  استقلال در حالی وارد بازار نقل و انتقالات شده است که در حال حاضر تنها ۱۶ بازیکن دارد و شاید نیمی از آنها نفراتی باشند که بتوان به عنوان بازیکن ثابت روی آنها حساب کرد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از مهر، مدیران و سرمربی تیم استقلال هم مثل سایر تیم‌ها در گیر فصل نقل و انتقالات بوده و می‌کوشند تا بهترین تصمیمات را در این ایام اتخاذ کرده تا در فصل بیست و یکم لیگ برتر بتوانند مدعی قهرمانی باشند.

  اما نگاهی به لیست بازیکنان استقلال مشخص می‌کند کار مدیران این باشگاه برای آماده کردن تیمی مدعی چندان هم ساده نیست. آبی‌ها تنها ۱۶ بازیکن تحت قرارداد دارند که در بین آنها یک مصدوم مهم هم به چشم می‌خورد و این امکان وجود دارد که یکی دو تن از آنها هم در لیست مازاد قرار داشته باشند.

  بازیکنان تحت قرارداد

  ۱۶ بازیکن تحت قرارداد باشگاه استقلال عبارتند از: محمد حسین مرادمند، مهدی مهدی پور، مهدی قایدی، سینا خادم پور، سید احمد موسوی، وریا غفوری، بابک مرادی، آرمان رمضانی، متین کریم زاده، آرش داجیلری، سبحان خاقانی، محمد حسین فلاح، حسین خدا مرادی، سعید مهری و سینا سعدی فر. البته به این افراد عارف غلامی را هم اضافه کنید که رباط صلیبی او پاره است و بازی‌های ابتدای فصل را از دست خواهد داد.

  در این ۱۶ بازیکن، مهدی قایدی وجود دارد که احتمال جدایی‌اش از استقلال بسیار زیاد است. همچنین بازیکنانی نظیر سعیدی فر (دروازه‌بان)، مهری، داجیلری و خادم پور به چشم می‌خورند که در شرایط عادی بعید است در بین نفرات ثابت استقلال قرار بگیرند و حتی امکان جدایی یک یا چند نفر از آنها نیز وجود دارد.

  بازیکنان مهم تحت قرارداد

  از ۱۶ بازیکن تحت قرارداد استقلال، تنها می‌توان به محمد حسین مرادمند، مهدی مهدی پور، مهدی قایدی (در صورت عدم جدایی)، سید احمد موسوی، وریا غفوری و با کمی ارفاق نفراتی مثل بابک مرادی، آرمان رمضانی، سبحان خاقانی و متین کریم زاده را بازیکنانی دانست که می‌توانند در زمره بازیکنان مهم‌تر قرار داشته باشند.

  ۷ بازیکن آزاد

  در لیست استقلالی‌ها، ۷ بازیکن آزاد هستند که قراردادشان با این تیم به اتمام رسیده و ادامه همکاری آنها با این تیم منوط به توافق مجدد و عقد قراردادی جدید است. این ۷ بازیکن عبارتند از؛ سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان، ارسلان مطهری و آرش رضاوند. این احتمال وجود دارد که یک یا دو نفر از این تعداد، در لیست مازاد استقلال قرار بگیرند. البته منوط به اینکه اول جانشین مناسب‌تری به جای آنها جذب شود.

  ۲ بازیکن با شرایط خاص

  در لیست نفرات استقلال ۲ بازیکن هم حضور دارند که قرارداد آنها شرایط خاصی دارد و در حالی که قرارداد دارند، می‌توانند یک بند فسخ در قرارداد خود را فعال نمایند. این دو بازیکن رشید مظاهری و محمد دانشگر هستند که برخی شواهد هم نشان می‌دهد برای توافق جدید در سال آینده، قدری هم سخت گیری دارند.

  ۳ بازیکن جدا شده

  از جمع نفرات استقلال ۳ نفر قطعاً جدا شده‌اند و تحت هیچ شرایطی فصل آینده را در کنار آبی پوشان قرار نخواهند داشت. هرویه میلیچ، شیخ دیاباته و محمد نادری این ۳ بازیکن هستند که در بین آنها تنها محمد نادری در لیست نفرات مورد نیاز مجیدی قرار داشت و بر خلاف میل سرمربی و باشگاه از این تیم جدا شد و به لیگ ترکیه پیوست. دو بازیکن خارجی استقلال با نظر کادر فنی و باشگاه از این تیم خارج شدند.

  ۴ استقلالی در انتظار بازگشت

  ۴ بازیکن متعلق به تیم استقلال به صورت قرضی در تیم‌های دیگر حضور دارند که این ۴ نفر در انتظار نظر مثبت فرهاد مجیدی برای بازگشت به جمع آبی پوشان هستند. محمد بلبلی، فردین رابط، سجاد آقایی و رضا آذری این ۴ بازیکن هستند. بلبلی و رابط فصل گذشته را در تیم نفت مسجد سلیمان توپ زدند و کارنامه بهتری از دو نفر دیگر دارند. آقایی فصل را با نساجی و آذری با ماشین سازی به پایان رساندند.

  برچسب ها :