پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 21 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22514
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد, ۱۴۰۰ - ۰۵:۰۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  سردار سلامی :نهادهای انقلابی و حمایتی متعلق به مردم هستند

  فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره به قدرت درونی خود می بالد و به خداوند تکیه می کند، گفت: برای سربلندی و رفعت مردم ایران همه توانمان را به کار می‌بریم.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در نشست قرارگاه امام حسن(ع) که با هدف دست یابی به راه کارهای جدید برای تقش آفرینی نهادهای انقلابی و حمایتی در کمک به حل مشکلات ناشی از شرایط کرونایی در کشور و گره گشایی از مسایل معیشتی و اشتغال مردم ، عصر امروز در ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد، گفت: این جلسه با ارج نهادن به اراده درونی ملت ایران و در پی تاکید ها، تدابیر و دستورهای رهبر عظیم الشان انقلاب در سخنرانی اخیرشان ؛ به منظور به کارگیری اراده و عزم ملی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و ارائه کمک‌های معیشتی و کمک‌های مومنانه به معاصرین و آسیب دیدگان از این بیماری منحوس ؛ برگزار شده است.

  وی افزود: ما به این نتیجه رسیدیم که برای ارائه کمک‌های مومنانه در جامعه و مشکلات موجود بار دیگر دور هم جمع شویم و اراده و انگیزه خود را به هم پیوند بزنیم تا بتوانیم در یک موج موثر ، فشارهای معیشتی ناشی از کرونا و غیر کرونا را در جامعه کاهش دهیم و در آلام و مشکلات مردم شریک باشیم.

  سرلشکر سلامی، رهبر حکیم انقلاب، اسلام عزیز و مردم عزتمند و صبور را سه عامل اساسی عبور کشور از مشکلات در چهار دهه اخیر توصیف و تصریح کرد : به برکت وجود مردم فهیم و شریف ما که دشمن را بخوبی می شناسند، قدر اسلام و رهبری را می دانند و پاداش صبر را باور دارند و بارها تمرین و مشق عزت، ثبات و پایداری کرده اند ، همواره زیباترین صحنه‌های تاریخی آفریده می‌شود.

  وی با تاکید بر اینکه ملت ایران همواره به قدرت درونی خود می بالد و به خداوند تکیه می کند ، افزود: امروز در جای جای عالم و در سرزمین‌های مختلف می بینیم اگر دولت و کشوری بخواهد با تکیه بر بیگانگان بایستد ، پشتش خالی می‌شود و این اتکا مانند کف روی آب است.

  فرمانده کل سپاه گفت: کسانی که می‌خواهند با زبان آمریکا با ملت ایران صحبت کنند بدانند که ملت ما عزتش را قربانی هیچ چیزی نخواهد کرد.

  سردار سلامی افزود: انسان‌های وطن فروش و خائنی که به غرب لبخند می‌زنند و صدایشان پژواک صدای غرب و آمریکاست و مردم ما را به خاطر ایستادگی برابر غرب و آمریکا به سخره می‌گیرند، بدانند در کشور ما جایگاهی ندارند.

  وی با نکوهش افرادی که در فضای مجازی غیرت ملی خود را می فروشند، گفت: این افراد با کلمات بازی نکنند و بدانند که ملت آن‌ها را پس خواهند زد و بیرق ثبات ، عزت و پایداری را در میهن عزیزمان برافراشته نگه خواهند داشت.

  فرمانده کل سپاه نهادهای انقلابی و حمایتی را متعلق به مردم دانست و با تاکید بر اهمیت بهره گیری از ظرفیت های بزرگ و استثنایی موجود تصریح کرد: به یاری خداوند دست در دست مردم ، حماسه دل انگیز عبور از سختی های امروز را رقم خواهیم زد ، زیرا باور داریم در درون هر سختی آسایش وجود دارد.

  برچسب ها :