پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲ , Wednesday 27 September 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22265
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ مرداد, ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر:

  رکورد بستری ایام کرونا رامسر شکسته شد/شروع برنامه ریزی ها برای ایجاد بیمارستان صحرایی

  رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر از احتمال تکمیل ظرفیت بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین ، رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر از احتمال تکمیل ظرفیت بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر طی ۲۴ ساعت آینده خبر داد.

  دکتر حمیدرضا مبشری افزود: متاسفانه از صبح امروز تعداد بستری های بخش های کرونا از ۱۰۰ نفر عبور کرد و به ۱۰۸ نفر بستری رسید.

  وی با بیان اینکه این تعداد بستری طی یک سال و نیم گذشته بی سابقه بوده است گفت : متاسفانه تعداد بالای تست های تشخیصی باعث شده با کمبود تست در سطح استان و تبع آن در شهرستان مواجه شویم.

  مبشری گفت : طبق پایش ها گفتگو با بیماران اکثر قریب به اتفاق افراد مبتلای شناسایی شده طی ۱۴ روز گذشته در مراسم ختم، عروسی و جشن تولد شرکت کرده اند.

  رییس شبکه بهداشت و درمان رامسر با بیان اینکه وضعیت شهرهای اطراف نیز مشابهی دارد گفت: طبق برنامه ریزی ها قرار بر ایجاد بیمارستان صحرایی در یکی از شهرهای اطراف شده است.

  مبشری از بی توجهی برخی دستگاه ها و گروه ها به دستورات و نامه های شبکه بهداشت انتقاد کرد و با بیان اینکه شاهد ایجاد تجمعات بدون مجوز به طرق مختلف در سطح شهرستان هستیم گفت: شبکه بهداشت هیچ مجوزی برای هیچ مراسمی صادر نکرده و به شدت مخالف تجمعات است.

  این مسئول با بیان اینکه شرایط بسیار بحرانی و کادر سلامت تحت شدیدترین فشارها قرار دارند از عموم مردم خواست دوهفته نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اقدام کنند تا از وضعیت اسفناک پیک پنجم کرونا عبور کنیم.

  رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر با بیان اینکه فروکش کردم شعله های مهیب کرونا نیازمند همکاری همه مردم است گفت : از عموم مردم و اصناف و خانواده ها عاجزانه میخواهیم داوطلبانه از برپایی و حضور در هرگونه تجمع و دورهمی پرهیز کنند و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک در مهار پیک پنجم کرونا ، کادر سلامت را یاری کنند.

  برچسب ها :