پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ , Friday 14 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21723
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ اردیبهشت, ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  پیروانی: مدیرعامل سپاهان قرارداد ویلموتس را بسته و حالا می‌ترسد صحبت کند

  سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مدیرعامل سپاهان به خاطر نقشی که در قرارداد ویلموتس داشته می‌ترسد صحبت کند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ایسنا، افشین پیروانی درباره حواشی دیدار تیمش برابر سپاهان و صحبت‌های رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: ابتدا باید خدمت آقای فتاحی که صحبت‌هایی مطرح کردند بگویم شما بحث شهدا را پیش کشیدید اما انگار از روی کاغذ می‌خوانید. طبق برنامه قرار نبود از طرف باشگاه سپاهان سرپرست این تیم صحبت کنند ولی به هرحال من صحبت می‌کنم. شما بعداز بازی به سمت داور نرفتید و هیچ اتفاقی رخ نداد و ما در کمال صحت وسلامت به ورزشگاه آمدیم. بحث‌هایی مطرح می‌شود که فرار رو به جلو است. در جلسه پیش از بازی از یگان ویژه تشکر کردم اما اینکه می‌گویند ما چیزی از اتفاقات رخ داده نمی‌دانیم پس این فیلم‌ها چه چیزی را نشان می‌دهند؟ ما بازی خوبی برابر تیم پولدار سپاهان به نمایش گذاشتیم اما حاشا کردن خوب نیست.

  وی افزود: آقای فتاحی بعد از بازی به داور اعتراض می‌کند و درگیری آغاز می‌شود. خیلی هم اتفاق خاصی رخ نداد. وقتی روی نیمکت بودیم یک تصویر بردار به نیمکت ما نزدیک می‌شد و گفتیم به کنار برو اما نرفت و بعد  پشت دروزاه به حامد الفاظی را گفته بود.

  در این گفت‌گو پیروانی درباره هویت فردی که در کنار نیکت پرسپولیس حضور داشت هم گفت: این فرد هیچ سمیتی در تیم ندارد و یک هوادارا است و در لیست پرواز تیم هم نیست اما بهتر است سپاهانی‌ها بگویند افراد اضافه در کنار زمین چه کسانی بودند؟ ناظر بازی، بازی را یک دقیقه دیر تر شروع کرد و کسی هم دلیش را نمی‌داند. افراد اضافی در کنار زمین بودند و کسی هم نمی‌داند چه کسانی بودند.

  او در ادامه درباره اظهارات فتاحی که عنوان کرد آن فرد مشکوک در راهروی نزدیک رختکن پرسپولیس رفت و آمد می‌کرد هم گفت: این به ما مربوط است. آدم اضافی زیاد بودید.

  در ادامه این گفت‌وگو میان فتاحی و پیروانی جدال لفظی شکل گرفت و سرپرست تیم پرسپولیس خطاب به سرپرست سپاهان گفت: ما امسال سه جام می‌گیریم. جام گرفتن به هر قیمتی نیست. پرسپویس تیم بزرگی است و اگر جام گرفتیم به لطف خدا و تلاش باشگاه بوده است و از کسی هم با شو  تقدیر نکردیم.

  وی افزود: محرم نویدکیا از نظر اخلاقی قبال احترام است اما گفتند در دعوا نبودند اما عکس‌ها مشخص می‌کند در دعوا حضور داشت.

  او همچنین درباره ادعای محرم نویدکیا که گفته بود شینده از روی نیمکت پرسپولیس به بازیکنان گفته‌اند روی زمین بیفتند هم گفت: سیامک نعمتی از ناحیه کتف مصدوم شده بود و مربی تیم ما به او گفت اگر نمی‌توانی  بازی کنی روی زمین بخواب و این یک فاجعه نیست. فاجه سرباز احمدی است که دیگر نمی‌تواند ببیند.

  پیروانی در پایان درباره مدیرعامل باشگاه سپاهان هم گفت: مدیر شما قرارداد ویلموتس را بست و الان می‌ترسد بیاید حرف بزند. ما تیمی با ۴۰ و ۵۰ میلیون هوادار هستیم و هر جایی می‌رویم هوادرا داریم و بنابراین باید نامه بنویسیم که امنیت تیم ما حفظ شود.

  برچسب ها :