پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ , Monday 15 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21411
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ فروردین, ۱۴۰۰ - ۰۵:۱۸
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  رئیس پلیس راهور مازندران اعلام کرد:

  مراکز تعویض پلاک در شهرهای قرمز مازندران تعطیل شد/شرایط تمدید وکالت‌نامه‌های فروش

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان‌های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ ، نصرالله بیگلری طی گفت‌وگویی از تعطیلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان در شهرستان‌های دارای وضعیت کرونایی قرمز خبر داد.

  وی افزود: با اوج گیری مجدد شیوع ویروس کرونا و تغییر وضعیت رنگ بندی شهرستان‌ها برابر مصوبات ستاد مقابله با بیماری کرونا، برای حفظ سلامت مردم، محدودیت‌هایی در ترددهای بین شهری و مراکز خدمت رسانی به شهروندان توسط نیروی انتظامی نیز به اجرا گذاشته شده است.

  رئیس پلیس راهور مازندران، خاطرنشان کرد: در اجرای این طرح، مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک استان و شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز تا اطلاع بعدی و تغییر وضعیت آنان به شرایط زرد و یا نارنجی تعطیل است.

  بیگلری تصریح کرد: این مراکز در شهرستان‌های دارای وضعیت کرونایی زرد و نارنجی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مجاز به ادامه فعالیت خواهند بود.

  وی ادامه داد: اعتبار وکالت نامه‌های متقاضیان خرید و فروش وسایل نقلیه به تعداد روزهای تعطیل شده ازسوی ستاد ملی کرونای کشور، در شهرهای با وضعیت قرمز تمدید شده است.

  رئیس پلیس راهور مازندران، متذکر شد: متقاضیان دریافت گواهینامه‌های رانندگی نیز در این مدت می‌توانند حسب تمایل، پس از طی دوره‌های مهارتی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، برای ادامه مراحل آموزش نظری آئین‌نامه، پس از بهبودی اوضاع کرونا اقدام کنند.

  بیگلری با اشاره به محدودیت‌های تردد و ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی در مبادی ورودی شهرستان‌های دارای وضعیت کرونایی قرمز از مردم تقاضا کرد: برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا با مدافعان امنیت و سلامت همکاری کرده و از سفرهای غیر ضروری به این شهرستان‌ها خودداری کنند.

  برچسب ها :