پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ , Friday 14 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 21191
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ اسفند, ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  استاندار مازندران خبر داد:

  ساخت ۴ هزار مسکن ایثارگران و محرومان در مازندران/سپاه و بسیج در میدان کمک به مردم هستند

  استاندار مازندران از ساخت ۲ هزار مسکن ایثارگران و ۲ هزار مسکن محرومین هم خبر داد و گفت:مردم هرگاه احساس کنند که صداقت هست، با تمام مشکلات باز هم پای کار می آیند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، احمد حسین زادگان در جلسه قرارگاه استانی امام حسن مجتبی (علیه السلام) که با حضور فرمانده سپاه کربلا، مدیران کل سازمان‌ها و مسئولین نهاد‌های انقلابی با هدف هم افزایی بین نهاد‌ها و دستگاه‌ها در راستای اجرای هدفمند و اثرگذار رزمایش‌های کمک مومنانه در سطح استان و همچنین  جمع بندی اقدامات صورت گرفته در سال جاری و برنامه ریزی‌های لازم در جهت تداوم نهضت‌های همدلی در سال ۱۴۰۰ با اجرای هر چه باشکوه‌تر کمک مومنانه در مقطع عیدانه در آستانه عید نوروز در ستاد سپاه استان برگزار شد با اشاره به همکاری و هم افزایی همه دستگاه‌ها اظهار کرد: علیرغم مشکلات مردم  در صحنه حاضر شده و کمک کردند.

  وی با تصریح بر اینکه به برکت نظام و انقلاب و به برکت مردم دارای این جایگاه هستیم، اضافه کرد: ما باید قدردان باشیم و در شانیت مردم خدمتگزاری کنیم.

  استاندار با قدردانی از رهبر معظم انقلاب که با تدابیر خود در ایام کرونا با توجه به اوضاع اقتصادی، کمک‌های مومنانه را مطرح کردند، افزود: مردم ما مردم نجیب و صبور هستند و ما هم در این چند سال در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.

  استاندار مازندران در ادامه از ساخت ۲ هزار مسکن ایثارگران و ۲ هزار مسکن محرومین هم خبر داد و اضافه کرد:مردم هرگاه احساس کنند که صداقت هست، با تمام مشکلات باز هم پای کار می آیند.

  حسین زادگان با بیان اینکه هر دستگاه و نهادی کاری انجام دهد و باعث رضایتمندی مردم شود، این پشتوانه نظام است، گفت:ما باید با اعتمادسازی و لحاظ  شرایط اقتصادی و نگرانی های مردم، برای پرشورانتخابات تلاش کنیم.

  استاندار مازندران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت حداکثری در انتخابات اضافه کرد:باید عوامل ترغیب مردم برای مشارکت در انتخابات را فراهم کرد که بخشی از آن همین کمک مومنانه، ساخت مسکن، تامین امنیت، تولید محصولات و همچنین خدمت کردن به مردم در تمامی بخش ها ادارات و سازمان ها است.

  این مسئول با اعلام اینکه باید در بعضی از مسائل نگاه کلان داشته باشیم، خاطرنشان کرد:عده ای از مردم در جبهه شرکت کردند عده ای هم پشت جبهه مشارکت داشتند لذادر این شرایط اقتصادی باید به مردم توجه کرد.

  استاندار مازندران با قدردانی از سپاه و بسیج که در تمامی صحنه ها بویژه سیل چند سال اخیر مازندران، گفت: سپاه در تمامی میدان هایی که نیاز داشتیم کمک کرد.

  حسین زادگان با تاکید بر اینکه دولت به سپاه اعتماد کرده است، افزود: اقدامات سپاه و بسیج باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است لذا باید فعالیت تمام نهادها از نظر کیفیت بالا برود.

  استاندار مازندران با تصریح بر اینکه باید همچنان مردم را نگه داشت، ادامه داد:بهترین تدبیر ، تدبیر رهبر معظم انقلاب بوده است چرا که با توجه  به شرایط  اقتصادی  چقدر توان وام دهی به مردم داشتیم اما با کمک مومنانه و مشارکت مردمی،توانستیم بخشی از مشکلات را رفع کنیم.

  این مسئول با قدردانی از تمامی دستگاه ها و نهادها در نهضت کمک مومنانه افزود: نقش ائمه جمعه و جماعات در کمک های مومنانه تاثیر‌گذار بوده است.

  حسین زادگان در ادامه با قدردانی از بسیج سازندگی در بخش پروژه‌ها، گفت:به تناسب شرایط باید برنامه ریزی کرد لذا در ایام عید هم همه دستگاه ها برای رزمایش کمک مومنانه،پای کار بیایند.

  برچسب ها :