پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ , Friday 1 March 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 20588
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  نماینده مردم آمل:

  خواهش می کنم به مازندران سفر نکنید

  نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت نامساعد استان مازندران در بحث شیوع کرونا ویروس از مردم خواست که در این شرایط فعلا به این استان سفر نکنند.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از ایسنا ، رضا حاجی پور در گفت و گویی با اشاره به وضعیت نامطلوب شیوع کرونا ویروس در استان مازندران گفت: استان مازندران همیشه مسافر پذیر بوده و هست، ظرفیت های استان موجب شد در این سال ها خانواده ها در شهرهای استان محل زندگی و استراحت برای خود تهیه کنند و پایان هفته ها و یا در ایام تعطیلات به این استان سفر کنند.

  این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد:استان مازندران وضعیت خاص خود را دارد، ما متناسب با شرایط می توانیم در خدمت مهمانان و هموطنان باشیم، اکنون در یک شرایط خاص قرار داریم، علی رغم همه امکانات مراکز بهداشتی و درمانی در سطح استان ولی متاسفانه خیلی از شهرستان های استان در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا وضعیت قرمز دارند.

  وی افزود: از مردم عزیز ایران و هموطنانی که در روزهای پایانی هفته به مازندران سفر می کنند درخواست می کنم فعلا به این استان سفر نکنند، اگرچه ممکن است افراد بگویند ما پروتکل ها را رعایت می کنیم، اما سوال این است که آیا افراد و مسافرین به فروشگاه ها و نانوایی ها مراجعه کنند یا خیر؟ همین تماس های اجتماعی موجب افزایش شیوع بیماری می شود.

  نماینده مردم آمل اضافه کرد: کادر درمانی استان، پرستاران و پزشکان شبانه روزی در حال تلاش و فعالیت هستند و خسته هستند، از پایتخت نشینان و همومطنان خواهش می کنم فعلا در این شرایط به استان مازندران سفر نکنند و سفر خود را در این مدت به تعویق بیندازند تا با امید به خدا شرایط بهبود پیدا کند، استان از این شرایط خارج شود و ما بتوانیم پذیرای عزیزان و مسافرین باشیم.