پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۵ اسفند ۱۴۰۲ , Saturday 24 February 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 20029
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  چند کلامی در باب تعلل در انتخاب شهردار رامسر؛

  جمع پراکنده شورای شهر رامسر/ما نظاره گر انتخابی هستیم که جوجه هایش از امروز شمردنیست

  مردم رامسر در حالی در انتظار انتخاب سکاندار اجرائی ترین نهاد شهر می باشند که جمع پراکنده ی شورای شهر در مدیریت خود مستاصل بوده و هر کس به سازخود می رقصد.

  به گزارش رامسرنوین، عدم اشرافیت به مبانی کار گروهی و تشکیلاتی نمود واضح عملکرد شورای شهر رامسر در انتخاب شهردار این شهر است.

  شورایی که سخن گو دارد اما، همه سخن میگویند و هر عضو با رسانه ای، در نشر مطالبی ضد و نقیض نسبت به دیگری و نا آشنا با دیپلماسی اداری پیشی می گیرد.

  پشیمان از راهی که برای انتخاب شهردار در پیش گرفتند که خود نیز خوب می دانند بازگشت از این راه هزینه های زیادی را برایشان خواهد داشت، هرچند درآمدشان از اعتماد مردم امروز هم با هزینه هایشان نمی خواند و از سوی دیگر فشار صاحبان قدرت و ثروت در پی منافع شخصی، کهنه زخمیست که این بار سربازکرده و خیال خوب شدن ندارد.

  شهری که پتانسیل های بی نظیر و شگفت انگیز آن شایسته رقابت برترین سرمایه گذاران داخلی و خارجی است، به نحوی که برنده این رقابت شهر و منافع آن باشد، امروز تبدیل به لقمه چربی شده برای خواصی که حتی سود ده درصدی را برای شهر در مقابل منافعشان قائل نیستند.

  براستی چقدر میتوان انتظار داشت از جمع پراکنده ای که مدیریت می شوند جای اینکه مدیریت کنند، برای انتخاب شهرداری توانمند که شهر رامسر را به جایگاه حقیقیش باز گرداند؟

  عالمی را گفتند: بزرگترین خدمتی را که می توان بر خلق نمود چیست گفت: بزرگترین خدمت به دیگران این است که خود را خوب بسازی تا زیان نرسانی.

  ما نیز نظاره گر انتخابی هستیم که جوجه هایش از امروز شمردنیست.

  سینا میرصادقی