پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Saturday 20 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 19965
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  مدیر کل سیاسی استانداری مازندران:

  تکیه بر نیروی جوان و کارآمد کشور را از گردنه های دشوار عبور می دهد

  مدیر کل سیاسی استانداری مازندران گفت: تکیه بر نیروی جوان و کارآمد کشور را از گردنه های دشوار عبور می دهد و باعث اقتدار و عزت جمهوری اسلامی می شود.

  به گزارش رامسرنوین، جعفر قمی اویلی در دوازدهمین جلسه شورای اداری شهرستان رامسر با بیان اینکه خدمتگزاری به مردم در اولویت کار مسئولین قرار دارد گفت: اراده مردم باعث پایداری نظام و دولت است.

  وی افزود: در سال جاری تهدیدهایی ترسیم شده بود که عمده آن را به فرمایش مقام معظم رهبری در پوشش مخملی در اختیار مردم قرار دادند تا مردم را دچار چالش کنند و با حضور میلیونی مردم در انتخابات و آرای بالا به دولت تدبیر و ا


  مید باعث تداوم خدمت دولت به مردم شد.

  وی با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید در معرض سخت ترین نقدها قرار گرفت تصریح کرد: یکی از دستاوردهای دولت در برنامه مشترک و برجام پیروزی بزرگ گفت و گو بود که در حوزه سیاسی به نتیجه ای رسیدیم که دولت های دیگر و دشمنان دنبال آن بودند که با جنگ تحمیلی کشور را دچار مشکل کنند.

  وی افزود: با دیپلماسی گفت و گو به دنیا نشان دادیم تعامل داریم و از گفتمان و مبارزه با امپریالیسم دست برنداشتیم و آمریکا را منزوی کردیم.

  قمی تصریح کرد: گفتمان انقلاب اسلامی گفتمان ایثار و شهادت است و همین گفتمان باعث شد که با حرکتی عاشورایی در جنگ پیروز شویم.

  وی یادآور شد:  امروز با تکیه بر درون و اقتصاد مقاومتی که فرایند تحولی اقتصاد در دنیا است می توانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم و این مهم بایستی بیشتر مورد توجه همه ما باشد.

  وی اظهار کرد: کشورهای توسعه یافته با تکیه بر فرایندهای درون زا بودن به توسعه دست یافتند.

  قمی در ادمه بیان کرد: ما با تکیه بر جوانان اقتصاد را دانش بنیان کردیم و بعنوان یکی از الگوهای برتر در جهان شناخته شدیم.

  مدیر کل سیاسی انتخابات و تقسمیات کشوری استانداری مازندران افزود: وحدت و همدلی مردم با نظام سبب شکست دشمنان می شود و نیاز به تقویت و جامعه داریم و نشاط اجتماعی با هم بودن و رعایت قانون و استفاده از فرصت ها حذف تهدیدها است.

  وی تصریح کرد: رامسر با داشتن منابع و مناظر فرصت خوبی برای نشاط دارد و با تکیه بر توان داخلی باید به پیروزی دست یابیم.

  خبر: جلال کمالی