پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ , Monday 17 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 19840
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۲ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  مهارت انتخاب لباس‌های مناسب بهار

  پیراهن‌های کوتاه تنوع خوبی در مدل بالاتنه و قسمت دامن دارند و، چون طول آن‌ها کم است می‌توان بدون نگرانی از یکنواخت شدن شکل لباس، از پارچه‌های طرح دار یکسره در دوخت آن‌ها استفاده کرد.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، «بهار» فصل خوب تازه شدن است؛ فصل خوب انتخاب یک ظاهر جدید.به نقل از بیتوته همزمانی شروع بهار و سال نوی خورشیدی، آن را برای ما ایرانی‌ها تبدیل به یک فرصت منحصر به فرد و مناسب برای خرید و خلق یک ظاهر جدید و متفاوت کرده است.

  مهارت انتخاب لباس‌های مناسب بهار

  به همین دلیل است که همه‌ی ما پیش از آغاز بهار از این فروشگاه به آن فروشگاه به دنبال محصولات جدید و انتخاب مد‌های تازه هستیم و به هر پیشنهاد تازه‌ای در این زمینه فکر می‌کنیم.

  ما نیز پیش از این پیشنهادات زیادی برای انتخاب پوشاک مناسب این فصل برای شما ارائه کرده‌ایم و در این مقاله نیز سعی می‌کند تا لباس‌هایی با طرح و رنگ گل‌های بهاری به شما پیشنهاد دهد. سعی کنید در این بهار ظاهری را برای بیرون از خانه و مهمانی‌ها انتخاب کنید که هم خودتان و هم کسانی که شما را می‌بینند را به یاد تازگی و زیبایی گل‌های بهاری بیندازد.

  پیراهن‌های کوتاه و با پارچه‌های گلدار انتخاب کنید

  اگر قصد دارید در این بهار برای یک مهمانی دوستانه و یا یک مراسم شام، یک پیراهن مناسب تهیه کنید، ما پیراهن‌های کوتاه و بدون آستین را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این پیراهن‌ها بهترین انتخاب ممکن برای مهمانی‌های فصل بهار هستند و بر عکس پیراهن‌های بلند، شما را سرحال‌تر و جوان‌تر از سن تان نشان می‌دهند.

  درست است که پیراهن‌های بلند مجلل‌تر به نظر می‌رسند و با کفش‌های پاشنه بلند شما بهتر سِت می‌شوند، اما بهتر است این لباس‌ها را تنها در مهمانی‌های کاملاً رسمی بپوشید.

  پیراهن‌های کوتاه تنوع خوبی در مدل بالاتنه و قسمت دامن دارند و، چون طول آن‌ها کم است می‌توان بدون نگرانی از یکنواخت شدن شکل لباس، از پارچه‌های طرح دار یکسره در دوخت آن‌ها استفاده کرد.

  اگر بالاتنه‌ای لاغر دارید، برای این بهار پیراهن‌هایی با پارچه‌های گل دار و بندی تهیه کنید. پیراهن‌هایی که در بخش دامن کمی گشادتر هستند و در بدن شما آزادتر می‌ایستند. اگر بازو‌های لاغری دارید نیز پیراهن‌هایی با یقه‌های ایستاده و بدون آستین مناسب شما هستند.

  شلوار‌های بهاری طرح دار و با رنگ‌های گیرا بپوشید

  بهترین فصل نشان دادن زیبایی شلوارهای‌تان فصل بهار است. همه نوع شلوار تنگ، گشاد با پاچه‌های کوتاه یا بلند، برای این فصل مناسب هستند و با مانتو‌ها و بلوز‌هایی که برای این فصل تهیه کرده اید، هماهنگ می‌شوند.

  اگر اهل پوشیدن شلوار‌های گل دار و طرح دار هستید، با مانتو‌های گشاد و جلوباز تابستانی به خوبی سِت هستند به‌ویژه اگر این مانتو‌ها تک رنگ نیز انتخاب شده باشند. پیشنهاد ما این است که اگر تاکنون این مدل شلوار‌ها را انتخاب نکرده‌اید، آن‌ها را امتحان کنید و مطمئن باشید جذابیت و هیجان زیادی دارند.

  همچنین اگر مانتو‌ها و بلوز‌های طرح دار و رنگی برای این بهار انتخاب کرده اید، می‌توانید شلوار‌های چسبان یا تنگ تک رنگ را با آن‌ها بپوشید.

  شلوار‌هایی که پایین پاچه‌های آن‌ها چین خورده است توأمان برای کسانی که پا‌های لاغر و چاق دارند مناسب است. چون چین پایین آن‌ها تأثیری در عرض بدن در قسمت‌های بالاتر ندارد. اما اگر قد کوتاهی دارید این شلوار‌ها می‌توانند شما را کوتاه‌تر نشان دهند.

  از شال، روسری و دستمال گردن با نقش گل‌های بهاری استفاده کنید

  قرار نیست فصل بهار نیز مانند فصل‌های سرد سال، شال‌هایی با رنگ‌های تیره و سنگین سر کنید. ممکن است به خاطر ضرورت‌هایی که در محل کار و یا تحصیل دارید ناخودآگاه تمام روسری‌های خود را با رنگ تیره انتخاب کنید، اما فصل بهار متفاوت است. لباس شما باید همگام و همخوان با طبیعت باشد به همین دلیل برای موقعیت‌هایی که در آن‌ها محدودیت ندارید، روسری و شال‌هایی گل دار و با رنگ‌های شاد و سبک انتخاب کنید.

  پیشنهاد ما این است که در مهمانی‌ها نیز این انتخاب خود را در دستمال گردن‌ها نشان دهید. دستمال گردن را می‌توانید با بلوز و دامن‌های تنگ و کوتاه، پیراهن‌های کوتاه، بلوز و شلوار و حتی پیراهن‌های بلند تابستانی هماهنگ کنید.

  معمولاً زیباتر است که دستمال گردن رنگ و طرحی متفاوت با لباس داشته باشد، بنابراین از اینکه دستمالی با طرح گل و یا رنگ‌های تند انتخاب می‌کنید، نگران نباشید.

  تی شرت‌هایی با یقه‌های متفاوت بپوشید

  معمولا در فصل بهار پوشیدن تی‌شرت‌ها و پولوشرت‌های رنگی و طرح‌دار رایج می‌شود. لباس‌های راحتی که در عین سادگی، رنگ‌هایی گیرا و زیبا دارند. می‌توانید بلوز‌هایی را انتخاب کنید که رنگ سرآستین و یقه‌ی آن‌ها با پارچه‌ی اصلی متفاوت است. این تغییر و تفاوت کوچکی نسبت به سایر تی‌شرت‌ها و پولوشرت هاست، اما ظاهر شما را کاملاً متفاوت می‌کند.