پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 21 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 19115
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ دی, ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  طارمی پشت ویترین پرسپولیس

  باشگاه پرسپولیس منتظر پیشنهادات بهتر برای فروش مهدی طارمی است.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، باشگاه پرسپولیس برای اینکه تکلیف نهایی مهدی طارمی را مشخص کند منتظر نتیجه صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ و افشین پیروانی با این بازیکن بودند که در نهایت معلوم شد سرمربی و مدیر تیم پرسپولیس نتوانسته‌اند طارمی را متقاعد کنند تا قراردادش را با این باشگاه تمدید کند. با توجه به همین قضیه مسئولان باشگاه پرسپولیس تصمیم نهایی خود را برای فروش این بازیکن گرفتند و در همین راستا منتظر رسیدن پیشنهادات بهتر از آنچه از سوی باشگاه الغرافه رسیده است، هستند.

  باشگاه الغرافه برای تقویت خطوط هافبک و حمله خود برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا (صعود به مرحله گروهی این رقابت‌ها) به دنبال جذب بازیکنی خارجی است و از این‌رو مهدی طارمی یکی از گزینه‌های آنهاست، گزینه‌ای که حتی هواداران این تیم هم در سایت‌های طرفداری به خرید او رأی داده‌اند. باشگاه الغرافه در پیشنهادی که برای خرید طارمی به باشگاه پرسپولیس ارائه کرده تأکید داشته است که بیشتر از ۵۵۰ هزار دلار برای رضایت نامه این بازیکن هزینه نمی‌کند، ضمن اینکه ۴۰۰ هزار دلار هم برای بازیکن موردنظرش در نظر گرفته است.

  مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از چند روز هنوز پاسخی به پیشنهاد الغرافه نداده‌اند و این انتظار را دارند که باشگاه قطری پول بیشتری به آنها بدهد یا اینکه پیشنهاد بهتری برای طارمی از باشگاه‌ای قطری برسد.

  در این میان چند واسطه هم که بوی پول به مشام‌شان رسیده نزد گرشاسبی آمده و مدعی شده‌اند که می‌توانند پیشنهاد مالی بهتری نسبت به پیشنهاد الغرافه برای طارمی بیاورند. این مسئله بیشترین نقش را در به تأخیر انداختن پاسخ پرسپولیسی‌ها به باشگاه الغرافه داشته است. هر چند در نهایت ممکن است باشگاه قطری هم بیشتر از این منتظر پاسخ باشگاه ایرانی نماند و قید جذب طارمی را بزند.

  طارمی فعلاً در ویترین باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و قرار است با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش برسد، اما در این میان ممکن است برخی وعده و وعیدها باعث شود طارمی در پرسپولیس بماند و چهار ماه دیگر به‌عنوان بازیکن آزاد به تیم مورد نظر خود برود.

  برچسب ها :