پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ , Saturday 30 September 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18999
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ دی, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  پاسخ زهردار مورینیو به کونته

  سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد با اشاره به اتفاقی جنجالی به اظهارات اخیر همتای ایتالیایی‌اش در چلسی پاسخ داد تا جنگ سرد دو مربی لیگ برتری ادامه داشته باشد.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، صحبت‌های اخیر آنتونیو کونته که در آنها ژوزه مورینیو را مبتلا به زوال عقل دانست به مذاق آقای خاص خوش نیامده و همان‌طور که انتظار می‌رفت این مرد پرتغالی پاسخ همتای ایتالیایی‌اش را داد.

  داستان از زمانی شروع شد که مورینیو با اشاره‌ای کنایه‌آمیز به آنتونیو کونته به خاطر حرکات احساساتی و هیجانی‌اش در کنار زمین بازی گفت هرگز مانند یک دلقک در کنار زمین رفتار نمی‌کند. کونته هم پاسخ مورینیو را داد و با اشاره به حرکات مشابه او در گذشته گفت اگر آقای خاص یادش نمی‌آید که خودش هم چنین رفتاری داشته، حتماً دچار زوال عقل ناشی از پیری شده است.

  مورینیو حالا دوباره جواب سرمربی چلسی را داده است و ماجرایی جنجالی را به یاد او آورد که یکی از متهمانش بود اما در آن پرونده تبرئه شد؛ تبانی تیم فوتبال سیه‌نا در سال ۲۰۱۱ در سری B ایتالیا که در آن زمان کونته هدایت آن را برعهده داشت.

  مورینیو در کنفرانس خبری پس از پیروزی تیمش برابر ساوتهمپتون در جام حذفی انگلیس گفت: من کونته را مقصر نمی‌دانم. فکر می‌کنم که رسانه‌ها باید هم از من عذرخواهی کنند و هم از او. سؤالی که از او پرسیده شد کاملاً اشتباه بود و در نتیجه او پاسخی داد که کاملاً خارج از کنترل بود. از من درباره علاقه‌ام درباره منچستریونایتد سؤال پرسیده شد و من هم درباره عشقم نسبت به این تیم و خودم صحبت کردم. در ادامه اما سؤالی که از کونته پرسیده شد طوری بود که انگار من در صحبت‌هایم به او اشاره کرده‌ام. من اصلاً کونته را مقصر نمی‌دانم و واکنش او را درک می‌کنم.

  سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ ادامه داد: تنها چیزی که می‌خواهم بگویم این است که بله، من هم در گذشته در کنار زمین مرتکب اشتباهاتی شده‌ام. بله، من هم در آینده مرتکب اشتباه خواهم شد اما فکر می‌کنم که تعدادش کم باشد. به هر حال چیزی که هرگز برای من رخ نداده و هرگز هم رخ نخواهد داد این است که به خاطر تبانی برای تعیین نتیجه محروم شوم.

   کونته در فصل ۱۳-۲۰۱۲ زمانی که هدایت یوونتوس را برعهده داشت به دلیل خودداری از گزارش وقوع تبانی در سیه‌نا ۴ ماه محروم شده بود.

  برچسب ها :