پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , Friday 19 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18669
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ دی, ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  بازیکن ایرانی در لیست بهترین‌های آسیا

  یکی از سایت های معتبر در تحلیل خود درخصوص ستاره‌های فوتبال آسیا به حضور سه بازیکن ایرانی، در لیست بهترین‌ها اشاره کرده است.

    به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، سایت فاینشنال تیریبیون در تحلیل خود درخصوص ستاره‌های فوتبال آسیا به حضور سه بازیکن ایرانی در لیست بهترین‌های آسیا اشاره کرده است. نام‌هایی همچون سردار آزمون، رضا قوچان‌نژاد، مهدی طارمی در لیست بهترین‌های آسیا حضور دارند.

  طبق گزارش فاکس اسپورتس إشیا، ای سایت برترین بازیکنان را در سال ۲۰۱۷ در رده ملی معرفی کرده است، که در جمع برترین ها نام تیم‌ ملی و بازیکنان ایران درخشان است. چرا که تیم ملی ایران با سرمربیگری کارلوس کی‌روش با عنوان تیمی بدون شکست و منسجم راهی جام جهانی شده است.

  در لیست بهترین بازیکنان نام سردار آزمون دیده شده است، ستاره‌ای که در فوتبال روسیه بازی می‌کند همچنین رضا قوچان‌نژاد که در لیگ هلند بازی‌های چشمگیری انجام داده است.

  این سایت در ادامه درخصوص ستاره‌های ایرانی نوشت ، آزمون ۲۲ سال دارد و در بازی‌های تیم ملی بازی‌های درخشانی از خود به  نمایش گذاشته است، آزمون در ۸ بازی ۶ گل در سال ۲۰۱۷ برای تیم ملی ایران به ثمر رسانده است؛ همچنین این سایت در ادامه درخصوص رضا قوچان‌نژاد گفت، قوچان‌نژاد بازیکن ۳۰ ساله تیم ملی ایران یکی از تاثیرگذارترین مهره‌های کارلوس کی‌روش است و در رسیدن تیم ملی ایران به جام جهانی موثر بوده است، سومین  ستاره ایرانی که این سایت نام برده است مهدی طارمی است.

  این سایت در تحلیل خود درخصوص مهدی طارمی گفته است طارمی ستاره‌ای  است که در لیگ ایران بازی‌های درخشانی به نمایش گذاشته است، بهترین گلزن در لیگ ایران است، او برای تیم ملی ایران گل‌های بسیار زیادی به ثمر رسانده است،‌همچنین یکی از مهره‌های تاثیرگذار تیم پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ ایران بوده است.

  یکی از دلایلی که این سایت این سه بازیکن را انتخاب کرده تاثیرگذاری این بازیکنان در تیم ملی است.