پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Sunday 21 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18558
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  سمفونی مرگ ۴ دختر و پسر پس از جشن تولد +عکس

  پنج‌دختر و دو پسر بامداد دیروز پس از پایان جشن تولد سوار بر خودروی تیبا در حال عبور از بزرگراه ارتش بودند که به علت سرعت غیرمجاز حادثه‌ای مرگبار برایشان رقم خورد.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، پنج‌دختر و دو پسر بامداد دیروز پس از پایان جشن تولد سوار بر خودروی تیبا در حال عبور از بزرگراه ارتش بودند که به علت سرعت غیرمجاز حادثه‌ای مرگبار برایشان رقم خورد. سه‌دختر و یک‌پسر به علت شدت جراحت کشته شدند و دو دختر و یک پسر که به شدت مجروح شده‌بودند به بیمارستان منتقل شدند.

  ساعت ۲:۲۴ بامداد دیروز خودروی تیبا با سرعت زیاد در حال عبور از مسیر شرق به غرب بزرگراه ارتش بود که ناگهان کنترل فرمان از دست راننده خارج شد و سواری تیبا بعد از انحراف از مسیر با پایه  دوربین کنترل ترافیک برخورد کرد و به پاره‌ای از آهن تبدیل شد. لحظاتی بعد از حادثه امدادگران و مأموران پلیس با تماس رانندگان عبوری از ماجرا با خبر شده و در محل حاضر شدند.

  در اولین بررسی‌ها معلوم شد که سه نفر از سرنشینان به علت شدت برخورد به بیرون پرتاب شده و در دم جان باخته‌اند. امدادگران بعد از ایمن کردن محل، با به‌کارگیری تجهیزات ایمنی چهار سرنشین دیگر را که سه‌دختر و یک‌پسر بودند از میان پاره‌های آهن خارج کردند.

  امدادگران بعد از معاینه متوجه شدند که یکی از آنها به علت شدت جراحت فوت شده‌است، بنابراین دودختر و یک‌پسر که به شدت دچار جراحت شده بودند به بیمارستان منتقل شدند.

  اجساد سه‌دختر و یک‌پسر هم به دستور قاضی مدیرروستا، بازپرس ویژه قتل به پزشکی قانونی منتقل شد. بازپرس ویژه قتل سن سرنشینان تیبا را ۱۸ تا ۲۰‌سال اعلام کرد. همچنین در بررسی‌ها معلوم شد که سرنشینان تیبا در حال برگشت از یک جشن تولد بودند که خودروی آنها دچار حادثه شد.

  سرهنگ نادر رحمانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، علت حادثه را سرعت غیرمجاز اعلام کرد.