پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , Sunday 14 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18552
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ دی, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ساعی: تغییرات در تکواندو باید عملی باشد

  پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران گفت: از فدراسیون اخبار زیادی مبنی بر تغییر منتشر می شود ولی این موضوع باید در عمل ثابت شود و با حرف زدن چیزی درست نمی‌شود.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، هادی ساعی با بیان مطلب فوق گفت: بعد از برگزاری مجمع که با آن شرایط برگزار شد، همه از تغییر و تحول و برنامه های متنوع صحبت می کنند، البته که ایجاد تغییر در تکواندو کشور ضروری است ولی باید دید طرح این موضوع یک شعار است و یا اینکه چقدر به واقعیت نزدیک می شود.

  وی ادامه داد: تغییرات در تکواندو باید از پولادگر آغاز شود. رئیس فدراسیون در کنار تغییر در سیاست کاری خود، باید در اخلاق، رفتار و نوع برخورد خود تغییرات کلی ایجاد کند. اگر قرار باشد وی به همان شیوه چند سال قبل پیش برود، بعید می دانم اتفاق خاصی بیفتد.

  دارنده سه مدال طلا و برنز المپیک در مورد شرایط همکاری با فدراسیون هم گفت: الان بحث «هادی ساعی» نیست و من به تنهایی نمی توانم کاری کنم. فدراسیون و شخص پولادگر اگر خواهان ایجاد تغییرات اساسی در تکواندوست، باید شرایط حضور همه منتقدان را فراهم کند.

  ساعی ادامه داد: موضع من در تکواندو شخصی نبوده که الان بخواهم برای همکاری خود شرط بگذارم. هدف من و اغلب منتقدان رشد و پیشرفت تکواندوست و اگر سخنی هم در این مورد به میان آمده فقط برای تحقق این هدف بوده است. افراد دلسوز و توانمند متعددی بیرون از مجموعه تکواندو هستند که اگر خواهان برون رفت از شرایط فعلی هستند باید شرایط همکاری با آنها و بهره بردن از این توانمندیهای فراهم شد.

  ساعی در پایان گفت: ادامه روند فعلی تکواندو کشور را با چالشی بزرگ مواجه خواهد کرد که بازیهای آسیایی، قهرمانی جهان و المپیک پیش رو تحت تاثیر قرار خواهد داد. امیدوارم مسئولان فدراسیون در واقعیت به دنبال تغییر باشند نه آنکه با شعار به فکر جلب نظر افکار عمومی بوده و در انتها راه خود را بروند.