پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , Friday 19 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18028
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  سرمربی ایرانجوان بوشهر

  مقابل استقلال دفاع اتوبوسی نداریم، فقط حمله!

  سرمربی تیم ایرانجوان بوشهر گفت: نه تنها به دفاع اتوبوسی فکر نمی کنیم بلکه می خواهیم فوتبال تهاجمی بوشهر را به هواداران این رشته نشان بدهیم.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، تیم استقلال باید در دور یک چهارم نهایی جام حذفی در فصل جاری به دیدار ایرانجوان بوشهر برود. تیمی که در اواسط نیم فصل اول با اخراج سعید مفتخر غلامرضا دلگرم مربی سابق این تیم را به بوشهر برگرداند.

  غلامرضا دلگرم در گفت و گو با ما، از آمادگی تیمش برای دیدار با استقلال خبر داد ولی از وضعیت کلی باشگاه اش رضایت چندانی نداشت.

  متن پرسش و پاسخ ما با سرمربی حریف دوشنبه استقلال را می خوانید:

  *برای بازی مقابل استقلال آماده هستید؟

  – تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. با یکی از تیم های بزرگ ایران بازی داریم با هواداران میلیونی در سراسر ایران. این قبیل بازی ها دو وجه منفی و مثبت برای تیم هایی مانند ما دارد.

  * در این باره توضیح می دهید؟

  – منفی اش این است که با توجه به قدرت و عظمت تیم مقابل ما تحت فشار خواهیم بود و مثبت از نظر انگیزه بالایی که بازیکنان مان بدست می آورند تا خود را در این قبیل بازی ها نشان بدهند.

  * تیم تان خوب گل می زند(۱۸ گل) ولی گل هم زیاد خورده است(۲۳ گل)؟

  – من تیم را نبستم. از هفته نهم که من تیم را دست گرفتم ما در همه بازی ها گل زده داشتیم. ولی خب در نظام دفاعی مان نفراتی نداریم که بتوانند خوب عمل کنند.

  * اگر بازی به وقت اضافه برود نفرات تان توان بازی ۱۲۰ دقیقه ای را دارند؟

  – در این باره باید فقط به فاکتور انگیزه دلخوش باشیم. چون من در این مدت که آمده ام با مسابقات ۶ روز یکبار فرصتی برای بدنسازی نداشتم.

  * محروم و مصدوم دارید؟

  – سجاد مشایخ را در اختیار نداریم که البته از مدتها قبل مصدوم شده و الان با تیم تمرین می کند ولی هنوز شرایط بازی ندارد. بازیکن محروم هم نداریم.

  * کلا تیم تان برای این بازی مشکلی ندارد؟

  – فقط ۱۶، ۱۷ بازیکن تیم ۱۰ درصد از قراردادشان را گرفته اند و همگی از نظر مالی در فشارند و از فوتبال بازی کردن لذت نمی برند. متأسفانه استان بوشهر با این همه منابع مالی تیمش با بیش از ۷۰ سال قدمت را خوب حمایت نمی کند. گرچه به آنها گفته ام با استفاده از فرصت بوجود آمده می توانند از این دیدار در آزادی که همه ایران آن را می بینند لذت ببرند.

  * به دفاع اتوبوسی و ضربات پنالتی هم فکر کرده اید؟

  – به هیچ وجه! تیم من فقط حمله می کند و اعتقادی به بازی دفاعی ندارم. می خواهیم در استادیوم آزادی فوتبال ناب بوشهری را به نمایش بگذاریم و بازیکنانم برای این دیدار انگیزه بالایی دارند.

  * قائدی را چه می کنید؟

  – مانند قائدی در بوشهر خیلی استعداد داریم. طارمی، ماهینی، پورامینی، دانشگر و امثال آنها زیاد هستند در آینده بیشتر از این اسامی را می شنوید.

  * با دفاع استقلال چه می کنید؟

  – شفر ابتدا همه تلاشش را روی بهبود وضعیت دفاعی تیم شان گذاشته و انصافا هم از این حیث نتایج خوبی گرفته است. البته مهاجمان و هافبک های ما هم مقابل این تیم در آزادی دست و پا بسته نخواهند بود.

  برچسب ها :