پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ , Tuesday 26 September 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 18013
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ویژگی زنانه که مردان را جذب می‌کند!

  اولین چیزی که یک مرد در شما می‌بیند ظاهرتان است و به این معنی هم نیست که سطحی نگر و ظاهر بین است، بلکه منظور ما این است که حتی پیش از اینکه فرصت دهان گشودن و حرف زدن با او را پیدا کنید، تاثیر خود را در همان نگاه اول گذاشته‌اید!

   به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، در زنان ویژگی‌هایی است که می‌تواند مردان را جذب کند. زنان زیادی هستند که این نکات را نمی‌دانند، به نقل از سلامت نیوز ،اما شما دیگر می‌دانید با چه رفتار‌هایی می‌توانید توجه یک مرد خوب و برازنده را به خود جلب کنید!

  ۵ ویژگی زنانه که مردان را جذب می‌کند!

  وقتی صحبت از این می‌شود که مرد‌ها چگونه هستند، نمی‌توان یک نظر کلی برای همه صادر کرد، اما یک سری ویژگی‌های عمومی و مشترک وجود دارد که تقریبا در مورد همه‌ی مرد‌ها صدق می‌کند و می‌توان گفت که بیشتر از هر چیز دیگری آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده و جذب‌شان می‌کند.

  اهمیت دادن به ظاهر خود

  اولین چیزی که یک مرد در شما می‌بیند ظاهرتان است و به این معنی هم نیست که سطحی نگر و ظاهر بین است، بلکه منظور ما این است که حتی پیش از اینکه فرصت دهان گشودن و حرف زدن با او را پیدا کنید، تاثیر خود را در همان نگاه اول گذاشته‌اید! اگر خوب به نظر برسید و به ظاهر خود اهمیت بدهید، او متوجه خواهد شد.

  اگر ویژگی‌هایی در ظاهر خود دارید که دوست‌شان ندارید، ترفند‌های آرایشی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها برای کمتر جلوه دادن این ویژگی‌ها استفاده کنید. اگر بلد نیستید چطور آرایش کنید که بهترین ویژگی‌های ظاهرتان را مشخص‌تر کنید، می‌توانید از توصیه‌های کارشناسان استفاده کنید.

  رابطه‌ی خوب با بچه‌ها

  وقتی که یک مرد به دنبال شریک مناسب برای زندگی است، زنی که رابطه‌ی خوبی با بچه‌ها دارد نظرش را جلب خواهد کرد، چون می‌داند زنی که از بودن با بچه‌ها لذت می‌برد می‌تواند خانواده‌ی خوبی تشکیل دهد.

  اخلاق کاری خوب و مناسب

  مرد‌ها دوست دارند با زنی ازدواج کنند که اخلاق و رفتار کاری خوبی دارد. البته به این معنی نیست که باید سه شغله باشید و ۲۲ ساعت شبانه روز کار کنید تا توجه مردی را جلب کنید، اگر در کارتان موفق باشید و مدت زمان طولانی در یک شغل مانده باشید نشان می‌دهد در کارتان جدی و سختکوش هستید و می‌توان در صورت لزوم روی کمک شما حساب کرد.

  مستقل بودن

  مرد‌ها زنانی را می‌پسندند که روی پا‌های خود می‌ایستند. یک مرد دوست دارد شما را زنی قوی ببیند، کسی که نیاز ندارد کس دیگری از او حمایت کند یا مراقبش باشد. البته وقتی موضوع مستقل بودن مطرح می‌شود، نکته‌ی ظریفی هم وجود دارد: هر چند مرد‌ها از زن‌های مستقل خوش‌شان می‌آید، اما این را هم دوست دارند که گاهی کسی به آن‌ها نیاز داشته باشد. ضمنا شما هم زمان‌هایی نیاز به شانه‌هایی دارید که سربر آن‌ها بگذارید.

  شما به عنوان یک زن، نباید در رابطه‌ای قرار بگیرید که صرفا به این دلیل که استقلال را دوست دارید، کسی مراقب‌تان نباشد و به نیازهای‌تان اهمیت ندهد. شما می‌توانید یک زن مستقل و خود ساخته باشید و همزمان هر وقت لازم شد درخواست کمک نیز بکنید.

  معقول و منطقی بودن

  مرد‌ها دوست دارند زنی را برای زندگی مشترک انتخاب کنند که معقول و منطقی باشد. بیشتر مرد‌ها دوست ندارند با زنی رابطه داشته باشند که با هر مشکل کوچکی آشفته می‌شود. اگر رفتاری معقول نداشته باشید، ممکن است زمان‌هایی که در میان جمعی هستید، کار‌هایی بکنید که باعث خجالت‌تان بشود و به درد سر بیفتید. همچنین اگر نتوانید خشم‌تان را کنترل کنید، هر مردی را از خود دور خواهید کرد.

  البته لازم نیست شخصیت خود را به طور کلی تغییر دهید. معقول و منطقی بودن، یک هدف شخصی است که باید برای آن تمرین کنید. معقول بودن نه فقط به نفع روابط شماست، بلکه در تمام جنبه‌های زندگی روزمره کمک‌تان می‌کند.