پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ , Friday 1 March 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17652
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  پس از حدود 48 ساعت

  جسد بی‌جان جوان مفقود شده نکایی کشف شد

  پس از حدود ۴۸ ساعت، سرانجام جسد بی‌جان جوان مفقود شده نکایی در حوالی مسیر روستای حلمسر به سمت روستای طوسکلا نکا کشف شد

  به گزارش رامسرنوین به نقل از پیک نکا، بعدازظهر روز یکشنبه خبری در محافل عمومی و خصوصی شهرستان نکا مبنی بر ناپدید شدن جوانی به نام احسان آشکاران منتشر و دهان به دهان شد که باتوجه به پیگیری‌های به عمل آمده تا به امروز خبر جدیدی در این زمینه منتشر نشد.

  اما دقایقی قبل با انتشار تصاویر بیرون کشیدن خودروی وی از گودال پر از آب، سرانجام داستان گم شدن وی نیز مشخص شد که البته تاکنون هیچ یک از مسئولان انتظامی و قضایی در این زمینه اظهار نظری نکرده‌اند.

  یکی از اهالی روستای حلمسر و از شاهدان حاضر در صحنه خارج ساختن خودرو و جسد بی‌جان احسان آشکاران از آب در گفت‌وگو با خبرنگار ما به شرح این ماجرا پرداخت و گفت: آغاز ماجرا به صبح روز یکشنبه که وی خاله خود را به روستای ماکران آورد بر می‌گردد.

  وی افزود: پس از آن خبری از وی نشد و به نوعی بعدازظهر همان روز خبر ناپدید شدن متوفی نقل و در این زمینه نقل‌های متفاوتی بیان شد که هر یک به بیان وقوع حادثه‌ای برای این شخص پرداختند.

  این شاهد عینی ادامه داد: این موضوع ادامه داشت تا اینکه وجود یک تنه نیمه شکسته تازه درختی در مسیر رودخانه نکا در کنار جاده روستای حلمسر به سمت طوسکلا توجه اهالی منطقه را جلب کرد.

  وی اضافه کرد: همچنین وجود شیئی شبیه به خودرو در عمق حدود نیم متری رودخانه البته با فاصله از لبه رود سبب افزایش تردید مردم منطقه نسبت به ماهیت آن و در نتیجه پیگیری موضوع از طریق مراجع انتظامی شد.

  این فرد تصریح کرد: با حضور مأموران و تأیید خودروی پراید سفید در عمق آب، نسبت به خارج ساختن آن اقدام شد که پس از بیرون آوردن اتومبیل جنازه بی‌جان احسان آشکاران نیز در داخل آن مشاهده شد.

  وی گفت: در ادامه نیز جسد وی توسط نیروی انتظامی تحویل پزشکی قانونی و مراجع قضایی شد تا اقدامات بعدی نسبت به آن نیز صورت بگیرد.

  در پایان این شاهد ماجرا فاصله چندین متری محل قرار داشتن خودرو در درون آب و تنه درخت شکسته شده با احتمال برخورد خودروی متوفی را شاهدی بر سرعت بالای وی به دلایل گوناگون ازجمله فرار از چیزی و یا تعقیب چیزی برشمرد و احتمال سوءقصد باتوجه به آنچه در صحنه مشاهده شده را کم دانست.

  گفته می‌شود احسان آشکاران از اهالی روستای زیارتکلا از منطقه لایی بخش هزارجریب نکا و در بخشداری هزارجریب این شهرستان مشغول بوده است.

  البته محتوای این مصاحبه تنها اظهارات یکی از شاهدان عینی بوده که از سوی پایگاه خبری پیک نکا تأیید و یا تکذیب نمی‌شود.

  در همین راستا اما انتشار جزئیات دقیق این حادثه به زودی از طریق این سایت خبری به منظور اطلاع‌رسانی موثق با پیگیری ماجرا از مسئولان مربوطه صورت می‌پذرید.