پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۹ تیر ۱۴۰۳ , Friday 19 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17482
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  آموزش تبدیل ویدیو به ویدیو مسیج در تلگرام

  شاید گاهی اوقات بخواهید فایل‌های ویدیویی معمولی را به‌صورت کم‌حجم شده و با همان استایل دایره‌ای مانند ویدیو مسیج، برای افراد ارسال نمایید. در این مطلب با استفاده از یک ترفند خاص به شما آموزش می‌دهیم که چگونه فایل‌های ویدیویی معمولی خود را به ویدیو مسیج تلگرام تبدیل کنید.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، ویدیو مسیج‌‌ در تلگرام یک ویژگی کاربردی است که توسط آن می‌توانید فیلم‌های کوتاه و کم حجمی ضبط و برای کاربران مختلف ارسال کنید. در واقع برای ارسال این نوع فایل‌ها می‌بایست از دوربین گوشی خود استفاده کرده و به‌طور همزمان آن‌ها را ایجاد و ارسال نمایید.

  اما شاید گاهی اوقات بخواهید فایل‌های ویدیویی معمولی را به‌صورت کم‌حجم شده و با همان استایل دایره‌ای مانند ویدیو مسیج، برای افراد ارسال نمایید. در این مطلب با استفاده از یک ترفند خاص به شما آموزش می‌دهیم که چگونه فایل‌های ویدیویی معمولی خود را به ویدیو مسیج تلگرام تبدیل کنید. در ادامه همراه ما باشید.

  برای تبدیل ویدیو به ویدیو مسیج در تلگرام نیاز به یک ربات تبدیل‌کننده دارید. در این آموزش از ربات TelescopyBot@ استفاده کرده‌ایم. مراحل زیر را به‌ترتیب دنبال کنید.

  پیش از هرچیز باید نسبت تصویری ویدیوی خود را به‌صورت ۱:۱ درآوردید. برای این کار می‌توانید از برنامه‌های مشابه تبدیل‌کننده نسبت تصویر ویدیو استفاده کنید.
  ربات TelescopyBot@ را باز کرده و بر روی Start کلیک کنید.

  فایل ویدیوی ۱:۱ خود را برای ربات ارسال و یا فوروارد کنید.

  منتظر بمانید تا ویدیو مسیج برای‌تان ارسال گردد.

  علاوه بر این‌ها دقت کنید که مدت زمان ویدیوی ارسالی شما نباید از یک دقیقه بیشتر باشد.

  نظر شما در رابطه با این آموزش چیست؟