پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ , Thursday 20 June 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17378
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ایده برای چیدمانی با سلیقه‌ بهتر

  بهترین مبلمان، بهترین چیدمان و یا حتی بهترین لباس‌ها اگر رنگ نامناسبی داشته باشند هیچ جلوه و ارزش تحسینی نخواهند داشند. برای باسلیقه‌تر بودن باید رنگ‌های خوش ترکیب را بشناسید و از ترکیب رنگ‌های مناسب فصل استفاده کنید.

   به گزارش رامسرنوین به نقل از بلاغ، برای شما هم پیش آمده است که در جمعی از دوستان و آشنایان قرار بگیرید و فردی را با صفت با سلیقه معرفی کنند. یا خودتان به عنوان یکی از افراد با سلیقه در دوستان و آشنایان شهره هستید و یا دوستدارید شما را با این صفت نیک بشناسند. با سلیقه‌ها چگونه هستند؟ شاید مفهوم کلمه‌ی با سلیقه برای هر کس به صورت خاص معنا شود برخی خوش سلیقگی را در چیدمان چشم نواز میز شام می‌بینند و برخی در راه کار‌های خانه داری و یا حتی ست کردن لباس‌ها. به هر روی با سلیقه بودن مفهومی است که امروز بیشتر ما به دنبال آن هستیم، به همین منظور در این مطلب به نقل از سایت چیدانه می‌خواهیم پاسخ به پرسش «چگونه با سلیقه باشیم» را در ده روش به شما بدهیم پس با ما همراه باشید.

  ۱۰ ترفند برای چیدمانی با سلیقه‌ی بهتر

  از خانم‌های با سلیقه ایده بگیرید.

  یکی از راه حل‌های ساده‌ی با سلیقه بودن استفاده از ایده‌های ناب خوش سلیقگی در انجام امور مختلف است. این ایده‌ها را می‌توانید از آشنایان و یا کسانی که الگو‌های رفتاری قابل تقدیر در این زمینه دارند تقلید کنید. اگر در نزدیکان خود چنین افرادی را نمی‌شناسید می‌توانید از فضای مجازی مثل اینستاگرام برای رسیدن به افراد با سلیقه استفاده کنید.

  دکوراسیون منزل تان را تغییر دهید.

  تغییرات به طور کلی می‌تواند خلاقیت شما را شکوفا کند و ایده‌های تازه‌ای را برای شما به ارمغان آورد. تغییرات می‌تواند تغییرات ظاهری، رفتاری و یا دکوراسیونی باشد که هر کدام به نحوی می‌تواند در خلاقیت شما موثر باشد. با دیدن مدل‌های مختلف و الگویابی صحیح می‌توانید هنر سلیقه را در خود زنده‌تر کنید.

  رنگ‌های خوش ترکیب را بشناسید.

  بهترین مبلمان، بهترین چیدمان و یا حتی بهترین لباس‌ها اگر رنگ نامناسبی داشته باشند هیچ جلوه و ارزش تحسینی نخواهند داشند. برای باسلیقه‌تر بودن باید رنگ‌های خوش ترکیب را بشناسید و از ترکیب رنگ‌های مناسب فصل استفاده کنید.

  روی مد باشید.

  برای باسلیقه بودن باید مد سال را بشناسید. افراد باسلیقه مد سال را به خوبی می‌شناسند و تا حد امکان از آن برای تغییرات محیطی خود استفاده می‌کنند. قبل از روی مد بودن بهتر است به اطراف خود نگاهی باندازید و لوازم کهنه و قدیمی و یا کالا‌های تعمییراتی غیر قابل استفاده را دور بیاندازید. به یاد دارم در مطلب جلوی روزمرگی و کهنه شدن زندگی را بگیریم! به شما متذکر شدم هر آنچه که بیش از یک سال در خانه‌ی شما بی استفاده مانده است قطعا باید دور انداخته شود پس دست به کار شوید و فضای خانه تان را از روزمرگی‌هایی که شما را احاطه کرده است خالی کنید.

  از لوازم دکوراتیو به درستی استفاده کنید.

  انتخاب لوازم دکوری مناسب برای فضای خانه رابطه‌ی مستقیمی با خوش سلیقگی شما دارد، اما علاوه بر آن تعداد، محل قرار گیری و سبک آن‌ها نیز تاثیر بسیار زیادی بر میزان سلیقه‌ی شما دارد اگر از لوازم دکوراتیو به میزان زیاد در بخش‌های نا مناسب استفاده کنید هر چند کالا‌های شما زیبا، جذاب و مناسب باشند در نهایت فضایی شلوغ خواهید داشت که نشانه‌های بی سلیقگی در آن موج خواهد زد، پس در انتخاب هر عنصری تعادل و تناسب را حفظ نمایید.

   

  برچسب ها :