پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ , Thursday 18 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17171
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر:

  تکمیل و ساخت مجتمع فرهنگی رامسر در آینده نزدیک عملیاتی می شود

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر از ساخت و تکمیل مجتمع فرهنگی رامسر در آینده نزدیک خبر داد.

  به گزارش رامسرنوین، محمد حسن صبوری در گفت و گو با رامسر نوین با بیان اینکه حوزه فرهنگ و هنر در رامسر از گستردگی خاصی برخوردار است گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر دارای عملکرد متنوع در حوزه فرهنگ و هنر بوده که نوع فعالیت آن زمینه ساز فضای فرهنگی جامعه است.

  وی افزود: این اداره در حوزه فرهنگی با برنامه های کانون مساجد، موسسات فرهنگی قرآنی، نمایشگاه کتاب، انجمن شعر و ادب، انجمن داستان، ثبت آثار فرهنگی و فعالان قرآنی فعالیت دارد.

  صبوری با اشاره به اینکه در رامسر اهالی فرهیخته فرهنگ و هنر از پتانسیل های بالایی در تمامی زمینه ها برخوردار هستند گفت: در این راستا نیازمند تامین بودجه، فضای سخت افزاری و فرهنگی هنری هستیم تا با استفاده از ظرفیتهای خوب و جوانان مستعد فضای فرهنگی مناسبی داشته باشیم.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامسر با بیان اینکه این اداره از ابتدای سال جاری با تدوین برنامه های فرهنگی هنری دارای جدول تنظیم برنامه ها است گفت: در راستای اهداف بزرگ فرهنگ و هنر طبق زمان بندی خاص عمل میکنیم و با برنامه ریزی و هماهنگی به معیارهای اصلی دست پیدا کردیم.

  وی افزود: در حوزه هنر با برنامه های تئاتر، موسیقی، مهارت آموزشی، آموزشگاه های هنر، موسسات فرهنگی هنری، نقاشی، خوشنویسی، گرافیک، عکاسی و سینما شاهد فعالیتهای خوبی در تمامی عرصه ها هستیم و امیدواریم در آینده شاهد پیشرفت و ارتقای هنرهای دیگر باشیم.

  وی تکمیل ساخت مجتمع فرهنگی رامسر را از اولویتهای اصلی این اداره عنوان کرد و گفت: مجتمع فرهنگی از ارکان اصلی این اداره بوده تا صاحبان فرهنگ و هنر جایگاه مناسبی داشته باشند و در آینده نزدیک تکمیل ساخت این مجتمع عملیاتی می شود.