پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳ , Saturday 13 July 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 17002
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان, ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۷
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  از موج سواری با چاشنی بهره برداری حزبی تا جاگیری در لوای حمایت از مردم روستاهای غرب رامسر

  بعد از برگزاری تجمع اعتراضی در رامسر،کانال تلگرامی شول منتصب به حجت الاسلام صفر قاسمی سمت سوی یادداشت های خود را در مذمت مسئولین شهرستان و از سوی دیگر، حامی اهالی روستاهای غرب رامسر حواله داد.

  به گزارش رامسرنوین،هفته ی گذشته اهالی برخی از روستاهای غربی رامسر با برپایی تجمعاتی در برابر ساختمان فرمانداری و دادگستری شهرستان، اعتراضات خود را به جهت احداث تصفیه خانه ی فاضلاب شهری در روستای طالش محله رامسر ابراز داشتند.

  فارغ از پرداختن به اصل این موضوع در این یادداشت که یقینا با هم فکری و نشست های مشترک ما بین نمایندگان روستاهای مورد اشاره و مسئولین ذیربط قابل حل و فصل خواهد بود، اظهار نظرهای برخی از افراد در این بین است که چرایی ارتباط این اشخاص با یک مسئله اجتماعی را مورد خطاب قرار می دهد.

  پس از اینکه از ابتدای هفته ی گذشته اولین و دومین تجمع مردم برگزار شد و به تبع آن اخبار این موضوع در رسانه ها منعکس گردید، یک جریان سیاسی با چاشنی بهره برداری های حزبی، خود را دخیل در ماجرا و از همه جالب تر حامی مردم معترض جا زد.

  بعد از برگزاری دومین تجمع اعتراضی مردم در روز سه شنبه بود که کانال تلگرامی شول منتصب به حجت الاسلام صفر قاسمی با دیدن حضور جمعی از همشهریان محترم رامسری که به دور از طیف بندهای مسموم سیاسی در جهت بیان خواسته های خود بر آمده بودند، سمت سوی یادداشت های خود را در مذمت مسئولین شهرستان و از سوی دیگر، حامی اهالی روستاهای غرب رامسر حواله داد.

  در کنار ارائه اظهار نظرهای ایشان در گروه های تلگرامی و کانال شخصی خود که یقینا حق طبیعی ایشان و هر شهروندی است، وجود تناقضاتی در نوشتار و عمل، لزوم روشنگری برای افکار عمومی را ضروری می کند.

  ایشان در بخشی از یادداشت مورخه ۲۵ آبان ماه ۹۶ که خطاب به فرماندار رامسر نوشته شد می آورد:
  “هیچ مسئولی تحت هیچ شرایطی حق بی اعتنایی و بی توجهی به خواسته های شهروندان ولو ناحق و اشتباه باشد را ندارد”.

  این جمله در ظاهر خود جلوه ای زیبا از وظیفه ذاتی مسئولین برای خدمت به مردم را نمایان می کند ولی مگر مردم فراموش کرده اند که بخشی از این مسئولینی که اکنون به خواسته های مردمی کم‌توجهی می کنند با جانب داری های شخص آقای صفر قاسمی بر کرسی مسئولیت نشسته اند؟

  مگر نماینده فعلی مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی که در موضوع تصفیه خانه فاضلاب، خُلف وعده ای آشکار را مرتکب شد و اکنون نیز به جای ورود به این موضوع، سکوت را پیشه کرده است، به ادعای اصلاح طلبان رامسر به عنوان نماینده ی این جریان برای انتخابات مجلس معرفی نشد و بیشتر حمایت ها از طرف این جریان سیاسی برای جناب شریعت نژاد صورت نپذیرفت؟!؛ پس اکنون زمان پاسخگویی شیخ اصلاحات رامسر در مورد جانبداری از این نماینده است و نه طرفداری ظاهری از مردم‌ که این امر اقدامی منفعت طلبانه در راستای اهداف حزبی برای آینده تلقی می شود.

   و در ادامه آیا مسئولینی که اکنون بر صدر حاکمیت اجرایی شهرستان و استان تکیه زده اند، نه اینکه نمایندگان همان دولتی هستند که اصلاحات رامسر و شخص حجت الاسلام قاسمی در انتخابات های سال های ۹۲ و ۹۶ بیشترین تلاش را برای رای آوری این دولت انجام داد؟

  لذا مصادره فضای کنونی از جانب مسئول شورای اصلاح طلبان رامسر به عنوان کسی که می خواهد خود را نماینده بخشی از مردم معترض به اجرای تصفیه خانه معرفی کند، فراری رو به جلو برای گریز از پاسخگویی به عملکرد چند ساله اخیر شخصشان و دولت مورد حمایتشان است و در حقیقت اکنون زمان پاسخگویی حجت الاسلام قاسمی در پیشگاه مردم رامسر است.

  جناب آقای قاسمی پس جای شاکی و متشاکی را عوض نکنید!

   

  برچسب ها :