پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ , Sunday 26 May 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16941
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  کریمی: با دندان اژدها به دنبال جادوگری بودند!

  سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، گفت: ما از ۶ بازی اخیر ۲ گل دریافت کرده‌ایم و در ۸ بازی ابتدایی ۱۵ گل خوردیم، خودتان کلاهتان را قاضی کنید.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، فیروز کریمی بعد از برتری تیمش مقابل استقلال خوزستان در نشست خبری بعد از بازی و در حالی که با عصا به سالن کنفرانس آمده بود اظهار داشت: بعد از تکمیل سیستم دفاعی مان بیشتر روی سیستم حملاتمان تمرکز کردیم.ما بعد از اتفاقاتی که افتاد توانستیم ۲ گل بزنیم و بازی را ببریم. بردن بعد از عقب بودن کار بسیار سختی است. در بازی قبل هم توانستیم ببریم اما امروز بعد از باخت برد را به دست آوردیم.

  کریمی تاکید کرد: امروز فوتبال زیبایی از سوی هر دو تیم دیدیم، بخصوص از گسترش فولاد،‌البته نقاط ضعف هم داریم که باید آنها را برطرف کنیم. فکر می کنم تماشاگرانی که در ورزشگاه بودند از بازی رضایت داشتند.

  وی افزود: قائم مقام و مدیرعامل باشگاه از روند تیم در رختکن ابراز رضایت کردند و از اینکه تیم روند رو به رشد دارد و نتایج تغییر کرده است خوشحال بودند. ماحصل تلاش همه اعضای باشگاه این برد دلچسب بود که من امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

  سرمربی گسترش فولاد در پاسخ به این سوال که چرا تیمش نمی‌تواند بیشتر گل بزند، گفت: امروز استقلال خوب دفاع می‌کرد و ما هم بی‌دقت بودیم، چند توپ را گلر استقلال خوزستان به زیبایی برگشت داد و ۳-۲ توپ هم بازیکنان ما در اوج بی‌دقتی از دست دادند. ممکن است در بازی‌های آینده این همه فرصت بدست نیاید به همین دلیل باید روی این موضوع کار کنیم.

  کریمی درخصوص اشتباه مدافعان میانی و عدم استفاده از سیدمحسن حسینی در ترکیب اصلی مسابقه گفت: تا دفاع اشتباه نکند گلی دریافت نمی‌شود. ما باید کلاهمان را هم قاضی کنیم، از ۶ بازی ۲ گل خورده‌ایم در حالی که در ۸ بازی اول که من نبودم ۱۵ گل دریافت کردیم. ما تلاش کردیم که بهترین باشیم. یک لحظه تمرکز ما به هم خورد و به خاطر اینکه بازیکن دیگر قصد پوشش مدافع کناری را داشت دست دست کرد تا گل دریافت کنیم. ا ینها مشکلاتی است که باید برطرف شود. در مورد محسن حسینی هم باید بگویم اینکه او در ابتدای نیمه دوم وارد زمین شد تشخیص ما بود.

  وی ادامه داد: چیزی که شما دو ساعت در زمین نگاه می‌کنید حاصل ۲۰ ساعت تمرین در طول هفته است،‌شما چکیده آن را می‌بینید، مطمئن باشید هر بازیکنی داخل زمین می‌رود ارائه کننده بهترین خدمات برای تیم است.

  کریمی در خصوص مبحث جادوگری در فوتبال گفت: اعتقاد من این است که باید از یک منظر دیگر به قضایا نگاه کرد، لطف خدا شامل حال کسانی می‌شود که بیشتر کار کنند. ما  اعتقاد داریم خداوند عادل است و اگر به تیمی عنایت می‌کند که در دقیقه پایانی گل بزند این فقط عنایت اوست، بعداً ما به این لطف می‌گوییم شانس. من دندان اژدها، پهن شتر و گاو نر را شنیده‌ام که قاطی می‌کردند و در درون ورزشگاه می‌ریختند. اما من به این مسائل ادامه ندادم و پی آن را نگرفتم اگر صادقانه جلو برویم لطف خدا شامل حال ما می‌شود و آن زمان است که می‌گوییم استحقاق عنایت خدا را داریم.

  وی در پایان درخصوص تغییراتی که در تیمش ایجاد می‌کند، گفت: سلایق با هم فرق می‌کند. شاید در این مورد ما بتوانیم نیم فصل بیشتر حرف بزنیم. ممکن است یک بازیکن به تفکرات مربی نخورد و این باعث می‌شود که تغییرات زیاد شود اما در نیم فصل در این مورد بیشتر صحبت می‌کنم.