پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳ , Sunday 21 April 2024
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 15807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  انتقاد تند نظری جویباری از مدیرعامل استقلال

  قائم‌مقام سابق باشگاه استقلال گفت: این تیم آنقدر بد بسته شده که همه استقلال شده هافبک و مهاجم،جالب است که در استقلال همه در حال قربانی شدن هستند تا این مدیریت بیشتر بماند.

  به گزارش  رامسرنوین به نقل از بلاغ، علی نظری‌جویباری در خصوص اینکه چرا بعد از دربی ۸۵ ادعا کرد که این تیم پنجم هم نمی‌شود، گفت: طبق تجربیاتی که از این فوتبال به دست آورده‌ام چنین حرفی زده‌ام. استقلال واقعا توانایی ارائه فوتبال روان را ندارد. من در این تیم نمی‌بینم که بتواند سهمیه آسیا بگیرد و یا قهرمان شود.

  وی افزود: امیدوارم چنین اتفاقی بیفتد و حداقل استقلال قهرمان جام حذفی شود. ولی سبک فوتبال استقلال سبکی نیست که بشود این تیم مدعی درجه یک قهرمانی باشد.

  قائم‌مقام سابق باشگاه استقلال با تاکید بر اینکه این تیم خوب بسته نشده است، گفت: من ۶ ماه پیش مصاحبه کردم و گفتم که این تیم خوب بسته نشده است. حتی درباره پژمان منتظری و جباری حرف زدم و بعضی مسائل را برگشت به عقب دیدم اما خیلی از آقایان موضع گرفتند و علیه من هجمه به راه انداختند. شما باید از آقای منصوریان سؤال کنید که برادر من چرا وقتی تیمی با آن توفیق اجباری بازیکنان جوان به فوتبال این مملکت معرفی کرد، باید این همه دستخوش تغییر می‌شد.

  نظری‌جویباری تاکید کرد: این تیم ۱۰ هافبک دفاعی دارد اما یک دفاع وسط و فوروارد خوب ندارد. همیشه در مواقع تیم بستن باید بازیکن چند پسته استخدام کرد ولی در استقلال این اتفاق نیفتاد و این همه جوان خوب در این تیم حیف شد. زمانی که ما در استقلال بودیم در دوره آقای قلعه‌نویی، مظلومی، مرحوم پورحیدری و … همیشه دو جای خالی در تیم نگه می‌داشتیم که اگر بعدا کمبودی حس کردیم بازیکن بگیریم اما اینجا بازیکن زیاد هم آمد.

  وی در ادامه گفت: جالب است مگویان بیرون نشسته و محسن کریمی هم این روزها سرحال تمرین می‌کند اما نمی‌شود از او استفاده کرد. کدام قانون اجازه می‌دهد شما بازیکن را بیرون نگه دارید و به او پول بدهید. مگر سازمان بازرسی روی این مسائل نظارت ندارد؟ آقایانی که تیم بستن‌شان را به رخ همه می‌کشیدند، باید جوابگوی این شرایط باشند. درست است یک زمان سرمربی تیم یک بازیکن یا چند بازیکن را نمی‌خواهد ولی شما باید بودجه باشگاه را در نظر بگیرید.

  قائم‌مقام سابق باشگاه استقلال ادامه داد: می‌گویند فتح‌الله‌زاده بدهی به جا گذاشته اما چرا نمی‌گویید این همه جام آورده است؟ فتح‌الله‌زاده در این همه سال آیا بازیکن اضافی روی دست تیم گذاشت؟ زمانی که مظلومی به استقلال آمد اعلام کرد هاشم بیک‌زاده، امیرحسین صادقی، محسن فروزان و فرزین گروسیان را نمی‌خواهد اما ما این نفرات را بیرون نگه نداشتیم تا پول آنها را پرداخت کنیم. ما آنها را به باشگاه فرا خواندیم و منافع باشگاه را در نظر گرفتیم و رضایتنامه آنها را صادر کردیم. حتی نسبت به مطالباتی که داشتند از آنها پول رضایتنامه دریافت کردیم. آقایانی که پرچم بلند کرده و مرتب می‌گویند مدیران قبلی بدهی گذاشته‌اند از بودجه امسال به هرائر مگویان پول پرداخت می‌کنند در حالی که این بازیکن در خانه‌اش نشسته است. این آقایانی که تیم استقلال را بسته‌اند حالا جوابگو باشند و اصلا ما هم قضاوت نکنیم مردم که می‌توانند قضاوت کنند. شما می‌بینید با این نوع تیم بستن داد شفر درآمده و هر روز احساس نیاز می‌کند.

  وی در خصوص اینکه شفر اعلام کرده نیاز به مک درموت ندارد، گفت: من در جریان ریز این مسائل نیستم اما چیزی که می‌دانم این است که افتخاری همه را قربانی می‌کند جز خودش. آقایان جباری را کنار گذاشتند. مگویان را کنار گذاشتند و همه اشکالات را به گردن دیگران می‌اندازند و همه مقصر هستند به جز مدیریت. این تیم را چه کسی بسته است؟ این همه هزینه روی دست باشگاه را چه کسی پاسخ می‌دهد؟ ظاهرا هیچ کسی روی این موضوعات دقت نمی‌کنند و همه قربانی می‌شوند تا مدیریت بیشتر بماند.

  معاون سابق استقلال با تاکید بر اینکه همه ضعف این روزهای استقلال را مدیریت می‌دانند، گفت: این همه پیشکسوت استقلال اظهار نظر می‌کند و می‌گویند ضعف بزرگ باشگاه مدیرانش است اما کو گوش شنوا. شما کجای دنیا می‌بینید که سرمربی این همه بازیکن می‌خواهد و مدیرعامل بگوید چشم. شما مدیرعامل باشگاه استقلال که باشید باید جلوی خواسته‌های زیاد ایستادگی کنید. آقای افتخاری شما باید بگویید که بودجه باشگاه چقدر است و چقدر می‌توانید برای بازیکن هزینه کنید نه شخصی مثل توفیقی و منصوریان.